Forum: Maszyny vendingowe: kawa, cola, batoniki, itd 1475

jergor 22.10.2004 *.cqe23.neoplus.adsl.tpnet.pl

W USA i w Kanadzie jest wiele tego typu franchisingowych systemów.Czy w Polsce ma to szanse?

relod 23.10.2004 *.dial-1952.jgora.dialog.net.pl

a czy w usa ktoś załatwia sobie batonika za pomocą kopniaka,widziałem taką maszynę w holandii,polacy ją zepsuli.....u nas musiałoby to stać w sklepie itp. inaczej rodacy szybko taką maszyną "zmodyfikują"

Obserwator 24.10.2004 *.chello212186134031.chello.pl

20
Kiedys przegladalem stronke z cenami takich rzeczy. Wychodzilo ok. 4000 zl.

A co do niszczenia. U mnie na uczelni w kazdym budynku jest po kilka automatow na kazdym pietrze (1 kawa, 1 napoje i czasami batony...). Duzo ludzi wrzuca do nich kasa, nawet ja:P wiec chyba sie oplaca. Trzeba znalezc tylko dobre miejsce.

Mariusz 24.10.2004 *.bka193.neoplus.adsl.tpnet.pl

moim zdaniem student ma rację
trzeba dobre miejsce
uczelnia wspaniała rzecz i czynsz nie taki duży

Obserwator 24.10.2004 *.chello212186134031.chello.pl

20
Niestety uczelnie sa juz pewnie wszystkie pozajmowane:( Inne dobre miejsca to:

szkoly srednie - tylko lepiej te lepsze bo w zawodowkach to automat dlugo nie postoi
osrodki sportowe - moim zdaniem duzo tu miejsc, ja chodze do jednego z wiekszych a sama cola i batony do kupienia sa, po basenie przydala by sie jakas czekolada lub kawa a nie ma...
centra handlowe - teraz to praktycznie w kazdym hipermarkecie stoi cos na cieplo, ale pewnie jeszcze nie we wszystkich, na pasazach sa o wiele wieksze koszty:(
przychodnie, szpitale, kliniki
banki lub inne instytucje finansowe - tu jednak prawie wszedzie maja cos takiego

wiecej jakos nie przychodzi mi do glowy. Nie wiem ile sie na kawach zarabia, ale na puszkach to pewnie minimum 1 zloty:) patrzac po cenach napoju w sklepie.

Redakcja 22.06.2005 *.www.profitsystem.pl

263
Szanowni Forumowicze!

W nr 14 "Franchising Info" publikujemy artykuł, który analizuje rynek maszyn vendingowych. Zachęcamy do lektury!

Zamów 14 numer magazynu w franchising.pl/ksiegarnia/.

"Vending - można dorobić i można zarobić"
Vending to po angielsku drobny handel. Ten "drobny" handel to ponad 30 milionów maszyn sprzedażowych na całym świecie i blisko 80 miliardów dolarów obrotu rocznie. Urządzenie vendingowe można wstawić do sklepu lub punktu usługowego i dorobić. Można też wyłącznie zająć się wynajmem maszyn.

Jan33 08.03.2017 *.sd50149.zc.net.pl

127

Zastanawiam się jak szybko taka maszyna jest się w stanie zwrócić?

Ilona.B 16.02.2018 *.edo53.internetdsl.tpnet.pl

21

Mąż pracuje w korporacji i też mają tam takie automaty - podobnie jak na wydziale na uczelni jest tam sporo wygłodniałych osób :) Może warto pomyśleć właśnie o takich dużych zakladach pracy :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.