Forum: Coronel Tapiocca 1459

Henio 17.08.2002 *.

Co myślicie o tej firmie??
Ja się boje że to firma - krzak
Nie mają nawet placówki pilotażowej, co więc robią w katalogu??

Janusz 20.08.2002 *.

w Polsce w istocie nie mają placówek pilotażowych. W innych krajach tak. W Polsce sieć franchisingową pomaga im rozwijac firma Sisim Polska (www.sisim.pl lub com.pl - nie jestem pewien) Myślę, ze mogą wiele powiedzieć na temat tej sieci.

HEnio 23.08.2002 *.

Ale ten Sisim...
Czy można im zaufać??
Czy mogą się czymś pochwalić??
Jeśli nie mają pieniędzy na salon pilotażowy..
Przykład sklepów REMA (chodzi mi o skandale sprzed kilku miesięcy) dowiódł że lepiej nie powierzać marki tylko i wyłącznie licencjobiorcą!

Poszkodowany 15.09.2002 *.

Znam jeden "sukces" firmy Sisim w Polsce - sieci Calzedonia & Intimissimi. Tak doili swoich franszyzobiorców, że obecnie nie mają już żadnego.

Zbyszek 16.09.2002 *.

sądząc po Twoim nicku Ciebie też zdoili... Ale chyba nie zniechęciłeś się do franchisingu, co?
A tak przy okazji to wiesz coś więcej o tej firmie (tzn Sisim a nie Tapioca)

Poszkodowany 16.09.2002 *.

Wiem coś o sieciach Calzedonia i Intimissimi. Normalnie [usunięto - red.] w biały dzień ten franchisin.

Redakcja 17.09.2002 *.www.profitsystem.pl

262
Panie Poszkodowany!
Prosimy unikać insynuacji - będą usuwane - a skupić się na faktach.

Pana dotychczasowe wypowiedzi można zaliczyć do pomówień, ponieważ nawet nie próbuje Pan powiedzieć w jaki sposób został Pan oszukany.

Zaciekawiony 17.09.2002 *.

Redakcjo, proszę nie bądźcie tacy święci. Skoro ten Sisim taki niepewny, to niech poszkodowany opowie, co wie. Poszkodowany, napisz jeszcze raz na forum: same fakty. Czekam.

Maciej 17.09.2002 *.

Janusz, wydajesz się być tak dobrze poinformowany, więc powiec nam: Dlaczego Sisim skopał sprawę tych dwóch sieci które wymienia Poszkodowany?

Maciej 17.09.2002 *.

I jaką mamy gwarancję, że się to nie powtórzy w przypadki Coronel?

Marta 18.09.2002 *.

Przesadzacie, wpadka Sisim z dwoma włoskimi sieciami nie musi oznaczać, że hiszpański Coronel jest zły. Wydaje mi się, że to jest zupełnie inny koncept i inna mentalność.

Henio 18.09.2002 *.

Może poprostu firma Profit dba o interesy klienta - firmy Sisim.
Gratulacje...
Tylko jaki sens ma umieszczanie na niby-portalu (bo w żeczywistości jest to miejsce do reklamowania klientów firmy Profit) spisu firm nieżetelnych??
Obłuda?

Michał Wiśniewski, red. portalu 19.09.2002 *.

Tak jest Panie Henryku! Najpoważniejsze sieci franchisingowe w Polsce współpracują z nami. Z takich klientów można być dumnym. Dzięki nam wielu franchisobiorców znalazło odpowiedni dla siebie system franchisingowy.

Henio 19.09.2002 *.

A co jest poważnego w firmie Sisim??(jeśli ma już 2 nietrafione przedsięwzięcia na koncie?)

Arkadiusz Słodkowski, red.naczelny portalu 20.09.2002 *.

Wyjaśniam:
Po pierwsze: Sisim nie jest siecią franchisingową. Po drugie: Coronel ma dobrą opinię na Zachodzie i nie ma najmniejszych przesłanek wpisywać tej sieci na Czarną Listę, Panie Heniu. Oczywiście, przyjmujemy do wiadomości krytyczne głosy na temat pracującej dla Coronel firmy Sisim. Kolejna sprawa: skoro opinie rynku na temat Sisimu są nie najlepsze, to forum jest dla tej firmy dobrym miejscem, by się do nich ustosunkować. Proponuję więc wszystkim Poszkodowanym sformułować konkretne zarzuty i czekać na odpowiedź. Mam nadzieję, że nadejdzie. Zależy nam bowiem na merytorycznej dyskusji. Choćby miała być ostra.

Przyglądający się 20.09.2002 *.

Czekam z niecierpliwością na konkretne zarzuty jak i na równie konretne odpowiedzi ze strony Sisim Polska, doczekam się?

Janusz 20.09.2002 *.

Nie wiem czemu cały czas dostaję od Redakcji mejle z postami z wątku, którego nawet nie założyłem... Nie wiem nic więcej niż już w tej sprawie napisałem, a poziom tej całej dyskusji jest tak żenujący i daleki od profesjonalizmu, że chyba przestanę tu zaglądać. Do moderatorów: jeśli można - to wolałbym już nie otrzymywać mejli z kolejnymi bzdurnymi postami.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.