Forum: Co sadzicie o Max&Max’ie? 1459

3 grosze 28.09.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Deweloperzy uwielbiają firmy, które nie kłocą się o ceny najmu. To nic strasznego, że kogoś nie lubią, ważne że i tak chcą mieć jego sklep w centrum handlowym.

tomek 28.09.2002 *.pn211.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

Wiki, to co mowisz, to zwykle unikanie odpowiedzialnosci za swoje wypowiedzi-mysle ,ze do mojej opini przychyli sie takze szanowna Redakcja- jezeli drogi Wiki rozpoczales ten watek, to rowniez wypada go dokonczyc...a poniewaz nie wymieniles nazwy firmy zarzadzajacej powierzchniami handlowymi mozesz swobodnie sie wypowiadac o owej anonimowej firmie.W dalszym ciagu mam nadzieje, ze jednak ujawnisz swoje informacje...tym bardziej , ze rola tego forum jest dochodzenie prawdy...wiec jezeli niczego sobie "nie wymysliles", to twoja wypowiedz bedzie nad wyraz wartosciowa i cenna.

tomek 02.10.2002 *.pl198.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

No i Wiki skapitulowal...chyba jednak ruszylo go sumienie, ze troche tutaj pozmyslal!

Buciczek 13.10.2002 *.pb198.wegrow.sdi.tpnet.pl

JA prowadzę nie zrzeszony sklep z butami, więc się interesuje tym tematem.
Najpierw w naszym mieście pojawiła się Ambra.
Nazwa "Centrum Obówia Ambra" czy coś takiego przekonała wiele kobiet. To była poważna konkurencja, ale stali klienci zostali. Niewiem jakiej jakości są buty Ambry ale napewno niższej niż produkowane przez lokalnych producentów u których ja się zaopatruje.
Następnie otworzył się Stały kiermasz Obuwia u Szewczyka.
Ten sklep się chyba długo nie utrzyma..
Jest źle zlokalizowany.
Jest wzędzie napisane że sprzedają tamm końcówki serii. My się takich butów pozbyliśmy kilka miesięcy temu. Są tam też ładne buty, ale one nie są już tak bajecznie tanie. Są droższe niż u nas. To są moje spostrzeżenia.
CCC nieznam, ale wątpie czy wejdzie do naszego miasteczka. I tak jest już duuża konkurencja.
Więc moim zdaniem Ambra jest poważniejszym konkurenteem od Szewczyka, ale ma chyba wyższe ceny. A wogule za takie ceny można oferować też dobrej jakości buty w niezrzeszonym sklepie.
Napewno łatwiej jest rozpoczynać działalność z siecią, ale jak sie ma 20 lat doświadczeń, dobrą lokalizację, wieloletnich partnerów i stałych klientów to nie trzeba.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.