Forum: Vwra Donna - zna ktoś? 1459

beret 18.01.2005 *.maz0-gw.elomza.pl

4
Witam mam pytanie czy zna ktos tą firme i ma moze jakies namiary na nia??? A moze ktos z was współpracuje z nia ????? Ciekawy jestem jak przebiega współpraca i na jakich zasadach jest ona a i oczywiscie czy sie oplaca i jaki kosz jest inwestycji ??????

Z gory dziekuje - bo nigdzie nie moge znalesc w necie informacji na temat tej firmy(są to gumki spinki biżuteria sztuczna damska itp.)

magalik 17.03.2009 *.staticline13549.toya.net.pl

1
Hej. Słyszałam o tej firmie. Moja koleżanka ze szkoły kupuje bielizne Donna i jest bardzo zadowolona! Polecam!!!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.