Forum: Polska sieć opłat ;-) 1475

Dreamer 21.01.2005 *.153.19.9.14

24
To już wogóle się nie opłaca... ;-(
To już mamy TRZECIĄ firmę z jednej????
Wiarygodność poniżej krytyki.
Pozdrawiam
Piotr

Dreamer 21.01.2005 *.153.19.9.14

24
Cyt. ze strony Polskiej sieci opłat:
"Obecnie prowadzimy operacje finansowe w 102 - punktach w całej Polsce"
A w ofercie w portalu franchising
wychodzi ze maja 212 punktów? DZIWNE
Od początku już są nieprawidłowości.
Pozdrawiam
Piotr

TomekW 01.02.2005 *.aqd226.internetdsl.tpnet.pl

Potwierdzam. Jak ostatnio byłem na ich stronie to mieli 250 agencji a teraz wszystkie ze strony skasowali właśnie do około 100. Kombinują!!!

Jasiek 03.02.2005 *.host-213-25-196-67.euronet.net.pl

35
Mowcie co chcecia, ale ja uwazam ze jest to jedna z lepszych firm. Co mnie interesuje czy sie dziela, co sie dzieje u nich w firmie. Najwazniejsze jest to ze sprzedaja licencje, program i pomysl i sie wiecej nie wtracaja w dzialalnosc jaka prowadzisz. Kazdy z Was sie wypowiada negatywnie, ale jestem pewien ze tak naprawde nikt nie wie jak ta firma dziala.
P.S. Chcecie o tym pogadac? :-)

YaRo 03.02.2005 *.pa201.gorlice.sdi.tpnet.pl

71
Bueheheheheh Jeśli uważasz że w porządku jest ta firma która sprzeda Ci patent i pozwala działac pod własnym szyldem lecz się nie interesuje tym co robisz no to życzę powodzenia. Nie wiem czy w pełni zdajesz sobie sprawę z tego że franchysing czy też partnerstwo biznesowe polega między innymi na tym iż właściciel marki (twórca pomysłu) kontroluje czy podmioty z nim wspólpracujące w pełni wywiązuja się z umowy. Według tego co mówisz w rzeczonej sieci jest inaczej i to w sposób bezposredni wystawia jej świadectwo

Jasiek 03.02.2005 *.host-213-25-196-67.euronet.net.pl

35
Chyba nie rozumijesz logicznie. A czego ci jeszcze potrzeba wiecej. Dostajesz oprogramowanie, umowe z bankiem i dzialasz. Mi nie potrzeba kotroli zadnej centrali. Pozatym dzieki temu ze dzialam sam pieniadze ida szybciej - nie musisz ich wplacac na konto centrali. Sam pracuje na swoja marke i jesli zawiode - to bede wiedzial ze to moja wina. A jesli ktos w centrali sie pomyli i klient przyjdzie z pretensjami do ciebie - to co powiesz. Wytlumaczysz mu ze to wina centrali? I tak to bedize twoja wina. A co jesli pewnego dnia centrala zniknie z pieniedzmi? Zastanowiles sie nad tym?

Dreamer 04.02.2005 *.153.19.9.14

24
Jasiek. Współpracowałem to wiem jak działają.
Znam pare osób co też współpracowali ;-)
Jeżli chcesz spokojnie spać to pewnie lepszym rozwiązaniem byłby bank PBH z tego co widzę to nie duża inwestycja.
Pozdrawiam
Piotr

Jasiek 04.02.2005 *.host-213-25-196-67.euronet.net.pl

35
Dreamer - jesli mozesz napisz mi maila. Mam kilka pytan, ktorych nie chcialbym zadac na privie. Poza tym - napisz mi cos blizej. Dla wszystkich osob, ktore wspolpracowaly z ta firma i ktore szukaja alternatywy laczace w sobie zalety tej sieci (kilka ich miala) ale jednoczesnie dzialajacej sprawniej i lepiej zajmujacej sie klientem - prosze o kontakt.
Moj adres - fujas@poczta.fm

Sceptyk A 01.03.2005 *.phantom.teldom.pl

WĄTPLIWA RZETELNOŚĆ "GROSIKA".

- 9.06.2004 r. dokonano wpłaty w p. 606 "Grosika" (Gdynia - obecnie nieistniejący)na konto Zakładu Energetycznego Lidzbark Warm., którą - dopiero po interwencji - zwrócono wpłacającemu 28.12.2004 r.(w międzyczasie ZE. wyegzekwował zaległą opłatę w inny sposób)!!!!!!!!!

- 13.12.2004 r. dokonano wpłaty w p. 244 "Grosika" (Gdynia - obecnie nieistniejący)na konto firmy "Telmont" S.A./W-wa, którą - dopiero po interwencji - przelano na konto odbiorcy 17.02.2005 r.!!!!!!!!!

gregor 02.03.2005 *.ang37.neoplus.adsl.tpnet.pl

16
Panowie I Panie!!!
czy te dyskusje które tak zawzięcie przytaczacie na tym portalu to biorą się ze znajomości tej firmy czy z plotek?Jeżeli ktoś dobrze zna zasady powstawania agencji Grosik Mieszko czy Polska Agencja Finansowa to proszę o kontakt, z miłą chęcią poczytam bredni. Czy ktoś mówi jak powstał i kto to jest Yaro, czy też inna osoba pisząca na tym portalu, na każdy temat związany z agencjami? Weżcie się w końcu do pracy, a tutaj napiszcie o waszym sukcesie.
pozdrawiam
grzegorz

TomekW 02.03.2005 *.aqd226.internetdsl.tpnet.pl

Ciekawe skąd Pan Sceptyk ma takie szczegółowe dane - może pracuje dla konkurencji!!!?? Poza tym są błędne bo mieszkam niedaleko Kielc a punkt 606 właśnie jest w Kielcach przy ul. Sandomierskiej 89.
Znów ktoś celowo próbuje udzielać błędnych informacji.

gregor 02.03.2005 *.all64.neoplus.adsl.tpnet.pl

16
w konkurencji? co to znaczy. osoby które prowadzą punkty kasowe nie powinny walczyć na noże ze sobą, tylko łączyć się w izbę pośrednictwa finansowego.a wiedzę o działalności i powstawaniu tych agencji znam.
pozdrawiam

Jacek007 16.04.2005 *.aqn44.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
w końcu ktoś się sensownie wypowiada - mowa oczywiście o osobie, która nosi pseudonim gregor. Tak trzymać więcej współpracy a mniej bicia piany.

Redakcja 21.06.2005 *.www.profitsystem.pl

263

Szanowni Forumowicze!

W nr 14 "Franchising Info" przedstawiamy wyniki crash-testu pokazującego, które agencje finansowe w terminie realizują przelewy. Zachęcamy do lektury!

Zamów 14 numer magazynu w franchising.pl/ksiegarnia/.

"Test agencji kasowych. Czy płacą na czas?"

Na rynku samochodów przeprowadza się niezależne testy zderzeniowe aut różnych marek. My przeprowadziliśmy crash-test punktów kasowych. Sprawdzaliśmy, czy agencje przekazują na czas wpłacone przez klientów pieniądze. Wynik: strefa zgniotu w normie, skończyło się na drobnych zadrapaniach. Jest jednak jeden lekko potłuczony - agencja Grosik.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.