Forum: Hodowla ślimaków afrykańskich 1459

Joanna 06.02.2005 *.abk174.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy to dobry biznes, jak się do tego zabrać?

MiWi 07.02.2005 *.net1.chomiczowka.net.pl

153
W naszym klimacie - rewelacja.

Mariusz 07.02.2005 *.biz7.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do wyżej umieszczonego osobnika
Jezeli masz ŚWINIKĘ MORSKĄ w domu to nie znaczy że ona pływa w morskiej wodzie lub żyje w morzach
proszę pomyśl zanim coś napiszesz

MiWi 07.02.2005 *.net1.chomiczowka.net.pl

153
Jedną świnkę. Spróbuj hodować ich 10 tysięcy. Na dworze Ci zamarzną, w pomiesczeniach będziesz miał ciągle stado dziesiątkowane przez zarazy.
Mam znajomego, który hoduje strusie. Problemów ze względu na klimat mnóstwo. Jednak straty te rekompensowane są przez to, że jego gospodarstwo jest atrakcją turystyczną. Nie sadzę jednak, aby wiele osób przyjeżdżało z dziećmi oglądać ślimaki.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.