Forum o artykule: Operatorzy tworzą Izbę 1459

Jacek007 25.04.2005 *.aqu231.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Doskonały pomysł, powinno to być poparte kampanią reklamową lub certyfikatami na punktach poszczególnych firm, aby informacja ta dotarła do szerokiego grona klientów opłacających rachunki.
W końcu jakś współpraca.
Zyczę wszystkiego dobrego pomysłodawcom i członkom IGPF.

martyna 25.04.2005 *.esl202.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pewnie że świetny ciekawe tylko czy Izba ta ma zrzeszonych 100 członków czy tylko zrzeszyli się właściciele sieci, bo jeśli tylko oni to certyfikaty mogą sobie zawiesić we własnych biurach.

Adam Deresiewicz- Skarbonka 25.04.2005 *.host-217-172-243-43.gdynia.mm.pl

8
Co do ilości członków założycieli Izby Gospodarczej Przedsiebiorstw Finansowych: Założyło ją ponad 100 członków założycieli, skupionych w 6 sieciach operatorskich(na co dzien konkurujących ze sobą)Mieszko,Elixir, Skarbonka,Prosspol,Płatnik,Eurokasa. Na dzien dzisiejszy nie ma mowy o nadawaniu certyfikatów. Będzie to mozliwe dopiero po zweryfikowaniu rzetelności zrzeszonych punktów(takze operatorów) przez obiektywną komisje. Komisja ta kazdy punkt sprawdzi, oceni i ewentualnie wyda zgode na poslugiwanie sie stworzonym certyfikatem. Obiektywnosc komisji zapewni fakt, iż czlonkowie izby reprezentuja rozne, podkreslam, konkurujace firmy. Dodatkowo utworzony bedzie niezalezny fundusz gwarancyjny, ktory zabezpieczy klientow przed nieuczciwoscia koregos z punktow. Jest jeszcze kilka pomysłów na cele działania izby, ale wszystkie mają jeden cel:
takie uregulowanie rynku płatności w Polsce, aby kazdy klient mógł bez strachu powierzać swoje pieniądze pośrednikom finansowym, a uczciwy przedsiebiorca mógł w spokoju skupiac sie na rozwoju swojej firmy, a nie na przekonywaniu klientów po emisji jakiegos programu w TV o swojej niewinnosci i uczciwosci. Oby nastapiło to jak najszybciej! czego Sobie i wszystkim zycze.
A.D.

Jacek007 29.04.2005 *.aqt47.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Z tego co zaobserwowałem to mamy dwie Izby Gospodarcze Jedną właśnie założoną, a drugą założoną wcześniej przez PAF.
Czy tego już nie zadużo, może zrobi sie taka konkurencja w Izbach jak w Firmach zajmujących się przyjmowaniem opłat.
Oby to nie był początek wysypu IZB. Jeszcze "Grosik" nic nie wymyślił.

homegrow 03.05.2005 *.bdh223.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dokładnie, jestem członkiem PIGPF założonej przez PAF, nie rozumiem dlaczego nikt z dumnych założycieli PIPF w listopadzie '04 nie zgodził się na przystąpienie do współpracy z PIGPF. Czyżby mieli obawy przed zbyt wysokimi standardami świadczenia usług pośrednictwa finansowego? Pewnie nie, więc pytam dlaczego? Nie powinniśmy się dzielić a jednoczyć - razem będziemy silniejsi i wiarygodniejsi. Po co konkurować na tylu płaszczyznach, to niezdrowe. Proponuję zjednoczenie sił, pod jednym sztandarem będziemy mieli coś do powiedzenia w batalii o rynek pośrednictwa finansowego, w tej chwili banki ( ;/ PKO ) swoim szeptem mogą nas
zagłuszyć, ale jeśli krzykniemy razem to pewnie ktoś usłyszy. Dosyć już podziałów - peace and love

Jacek007 06.05.2005 *.aqr90.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Czy ktoś może napisać mi adres strony internetowej jednej z firm która zaożyła izbę. Chodzi mi o Płatnika. Ni jak nie mogę znaleźć ich strony.

Pozdrawiam

kara22 11.05.2005 *.dmq160.neoplus.adsl.tpnet.pl

czy ktoś zna stronę internetową jednej i drugiej izby? Chętnie sobie poczytam, bo na razie wszyscy coś puszą ale nie każdy wie o czym

Redakcja 21.06.2005 *.www.profitsystem.pl

262

Szanowni Forumowicze!

W nr 14 "Franchising Info" przedstawiamy wyniki crash-testu pokazującego, które agencje finansowe w terminie realizują przelewy. Zachęcamy do lektury!

Zamów 14 numer magazynu w www.ksiegarnia.franchising.info.pl.

"Test agencji kasowych. Czy płacą na czas?"

Na rynku samochodów przeprowadza się niezależne testy zderzeniowe aut różnych marek. My przeprowadziliśmy crash-test punktów kasowych. Sprawdzaliśmy, czy agencje przekazują na czas wpłacone przez klientów pieniądze. Wynik: strefa zgniotu w normie, skończyło się na drobnych zadrapaniach. Jest jednak jeden lekko potłuczony - agencja Grosik.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.