Forum: Ustawa sejmowa 1475

Magik 28.06.2005 *.bny156.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witam,
Podziwiam wszystkich zapaleńców na forum, którzy tak zaciekle ze sobą walczą na słowa, która to sieć opłat jest najlepsza.
Chyba wszyscy zapomnieli iż w sejmie złożona została ustawa zakazująca takiej działalności i nowy sejm zapewne zajmie się nią i pytam was wszystkich co wtedy i jak zamierzacie rozwiązać ten problem, może przejmiecie asortyment produktowy od poczty?
Co, będziecie pikietować, strajkować czy może głodować zamiast już dziś zastanowić się nad tym problemem, który dotknie nas wszystkich bez wyjątku?
Może ktoś z forumowiczów ma coś do powiedzenia w tym temacie, a może są już jakieś pomysły?
Ja właśnie otwarłem agencje Banku BPH i dla mnie to jest wyjście na dziś, a może ktoś ma inne pomysły.
Jak zawsze rozbawiony Magik :))

Jasiek 28.06.2005 *.NAT-3.euronet.net.pl

35
Ciesze sie ze w koncu cos zaczna robic w tym kierunku, jednak nigdy nie uwierze w to, ze zakaza takiej dzialnosci. Uwazam, ze powinno sie wprowadzic odpowiednie systemy sprawdzajace osobe, ktora ma zamiar prowadzic taki punkt przyjmowania oplat, gdyz pomoze to zlikwidowac nieuczciwosc i oszustwa. Moim zdaniem powinno to wygladac w ten spobo, ze powinien zostac sporzadony spis wszystkich wlascicieli prowadzacych takowe punkty przyjmowania oplat oraz wprowadzic dodatkowo jeszcze jakies zbezpieczenia. Co wy o tym sadzicie?

hert 28.06.2005 *.cim131.neoplus.adsl.tpnet.pl

Magik gdzie mogę znależć informację świadczącą o tym że jest w planach taka ustawa.Wszyscy dużo o tym piszą , a ja mam wrażenie że nikt nic nie wie napewno..zwłaszcza ci na wiejskiej -oni już napewno nie wiedzą nic.

Magik 28.06.2005 *.bnw194.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Zapytaj w Mieszku, Grosiku lub ELIXIRZE, oni ujż sprawdzili prawodastwo UE i sami nie wiedzą jak to rozgyść.
Wiem, że np. ELIXIR prowadzi już agencje BPH, chyba we Wrocławiu.
Z ich własnymi punktami nie ma problemu bo podpiszą z którymś bankien umowe i wsio oki, ale biorcy, nie wiem, trudno powiedzieć.
Pozdrowionka Magik

Viper 28.06.2005 *.dlf6.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oj, Magik nie strasz ludzi bo i Ciebie można postraszyć. Prawdopodobnie dojdzie do fuzji Pekao S.A. i BPH. Będą mieli za dużo oddziałów. Kogo wtedy zamkną: agencję finansową BPH czy odział banku Pekao S.A.?

Magik 28.06.2005 *.bpb217.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witaj,
nie mam z tym problemu o w moich lokalizacjach PKO s.a. nie występuje, sorry ale podałem temat i na ten temat oczekuje dyskusji.
Pozdrowionka Magik

MK 28.06.2005 *.bhz115.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dziwi mnie to że ludzie którzy wypowiadają się na temat fuzji wielkich koncernów bankowych nie odróżniają Pekao od PKO
Ludzie to są dwa różne banki!!!!!!!!!!!!!!!!

Magik 28.06.2005 *.bpb217.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
o co mu chodzi ??????

MK 29.06.2005 *.bhz115.neoplus.adsl.tpnet.pl

Magik ubawiłem się po pachy.
Ludzie którzy radzą i kreują się na ekspertów nic na ten teamt nie wiedzą (nikogo nie obrażam)
Jeżeli bankowiec Magik nie wie o co mi chodzi (główny ekspert) to gratuluje posiadanej wiedzy.
Spróbuje po części wytłumaczyć BANK PEKAO S.a. nie ma nic wspólnego z PKO Bank Polski. Teraz rozumiesz?
Istanieją 2 banki których nazwa w wersji dzwiękowej (fonicznej) jest taka sama ale pisownia jest całkowicie inna [a tak nawiasem mówiąc to są dwa różne bank nie mające nic ze soba wspólnego a niektórzy użytkownicy forum nie zdają sobie z teo sprawy].
Pozdrawiam Magika który już pewnie wie o co mi chodzi.

Magik 29.06.2005 *.bpa77.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
facet nie kuma, to była nie moja pomyłka, zresztą bez znaczenia dla treści wypowiedzi.
Pomyśl, prosze.
Pozdrawiam Magik

MK 30.06.2005 *.bii106.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skoro jest dla ciebie bez znaczenia z kim twój bank będzie się łączył to ok nie moja sprawa. Tylko dziwi mnie to że myleni są największy detalista bankowy z bankie drugorzędnym i ten bąd nie jest wychwycony przez spacjalistów ;-) Magiku
O czym mam pomyśleć?
Czego nie kumam?
Pozdrawiam

Magik 30.06.2005 *.bor46.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Oki,
Już nie będę z tobą polemizował bo czepiasz się pisowni jak rzep, a chodziło zupełnie o co innego w tym wątku, który wywołałem. To nie jest forum dla specjalistów tylko zwykłych pracujących ludzi, którzy spotykają się z wieloma problemami większymi niż to jak i co się pisze. Wszyscy i tak bez twojej pomocy wiedzą o co chodzi. Nikt nie wylicza nikomu ile jednym zdaniu potrafi „zjeść” liter w wyrazach albo ich dopisać.

Jak widzę nikt się nie troszczy o swoją (punktów kasowych ) przyszłość bo nikt tematu nie podjął. A szkoda.
Pozdrawiam Magik


MK 01.07.2005 *.bhk185.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ostatni mój wpis na ten temat przynajmniej tak mi sie wydaje ale musze zareagowac
Ja się nie czepiam błędów w pisowni wyrazow sam je czasami robie ale nazwy własne wymagają trochę zaangażowania bo pomyśl jeżeli twój bank by pomylili z GE to by dla ciebie było obojetne? Nie sądze.
Pozdrawaim Koniec temtu tego!!!

Jasiek 01.07.2005 *.NAT-10.euronet.net.pl

35
Magik - ja jesterm zainteresowany przyszlosciapunktow kasowych i z checia z toba podyskutuje. Jednak chcialbym sie umowic na wstepie, abysmy ignorowali zbedne komentarze i wypowiedzi innych osob, ktore sadza ze sa wszechwiedzacy, a tak naprawde to naczytali sie informacji na internecie i teraz "blyszcza" wiedza.

MK 01.07.2005 *.bhk185.neoplus.adsl.tpnet.pl

O Jaśku Jaśku Jaśku
Była kiedyś taka piosenka :-)
Ale nie w tym rzecz.
Jakim prawem oceniasz ludzi których nie znasz? A nawet jeżlibyś znał to i tak nie masz prawa oceniać. Jeżeli myślisz że jestem wszechwiedzącyc bardzo to miło z twojej strony ale przykro mi nie jestem taki.
Nie ważne jest skąd wiedza pochodzi lecz ważne zeby była ona zgodna z prawdą i łatwa do przysfojenia.
Internet, gazeta, tv i inne szeroko dostępne media są bardzo pomocne ponieważ szybkie przekazywanie informacji o szybkie zarabianie pieniędzy. A jeżeli ty nie doceniasz internetu i postępu informatyczno-technicznego to nie wiem czy powinieneś szukać szcześcia w dziedzinie finansów to tam przepływ informacja jest jedną z najważniejszych dziedzin (nie oceniam lecz informuje)
Pozdrawiam Jaśka i swoją poduszeczkę nocną

Jasiek 01.07.2005 *.NAT-10.euronet.net.pl

35
MK - nie twierdze akurat, ze ty tak postepujesz. Ale nie twierdze rowniez ze sie do tych osob nie zaliczasz
Peace :-)

MK 01.07.2005 *.bhk185.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyli jestes za a nawet przeciw.
Szanuje ludzi którzy maja własne zdanie i się go kurczowo trzymaja :-).

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.