Forum: Franchising Polska 1459

polo 16.07.2005 *.afc219.internetdsl.tpnet.pl

Oprócz wielu uczciwych firm na tym portalu ukazuje się wielu nieuczciwych biznesmenów made in poland,bo wnioskuje że moge otworzyć sklep z ogórkami kiszonymi i zaproponować to natym portalu jako świetny biznes wołając np:jak niektóre firmy 30tyś rocznie opłaty licencyjnej +5%od obrotu brutto sklepu niewarzne czy właściciel ma zysk +2% na wspólny fundusz reklamowy +ukryta marża w towarze dla właściciela sieci +inne i poco mam otwierać sam sklepy z ogórkami jeżeli na franczyzobiorcach zarabiam dużo więcej? Jak tam np:Saponaria i jej sklepy w chiszpani i na całym świecie? w tym roku miało być chyba z 15 w Polsce gdzie są?I tak dalej i tak dalej,czy portal bieże na swoje sumienie setki nabitych w butelke którym wydarto ostatni grosz i nadzieje ,czy weryfikujecie dawców ich uczciwość intencjie biznes plan osiągnięcia czy pakujecie na portal każdego kto da kase.Niechce tu obrazić tych którzy mają uczciwe i wiarygodne firmy jest ich na szczęście większość.Co to za franchising np jeden sklep? to jest wiarygodne? i za duże pieniądze?

Pasikonik 16.07.2005 *.mok.waw.pl

17
Sensownie gadasz - jak ktos ma mózg to oferty zweryfikuje sobie sam, jak go nie ma, to będzie ofiara pedofila nawt po 40tce. Na tym portalu jest kilkadziesiat tekstów o konieczności weryfikowania ofert franczyzowych i sposobach, jak to robić, czytajcie w MOJA FIRMA. Na tym polega wolnośc gospodarcza, ze mozna wybrać źle. Tak jak w wyborach prezydenckich mozna chcieć głosować na Cimoszewicza.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.