Forum: o Mieszko, Grosiku itp. raz jeszcze ale o czym innym........:) 1475

Karolina 20.07.2005 *.gw-10.lublin.enterpol.pl

Witam!Zastanawiam się nad założeniem takiego punktu ( nie wiem jeszcze której firmy). Szukam kontaktu z osobami prowadzącymi tego typu działalnośc. Interesuje mnie najbardziej to - jakiego rzędu dochody można osiągnąć i ile trwa sam proces powstawania takiego punktu.Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

MK 20.07.2005 *.bie113.neoplus.adsl.tpnet.pl

Założenie punktu o ile wiem nie jest takie czasochłonne.
Ale czy dobrze na tym sie zarabia wątpię
Teraz na rynek wchodzą różne instytucje na przykład internetowe lub inne co proponują mniejsze ceny swoich usług (banki internetowe chyba nawet za free)

AntyFinansowy 20.07.2005 *.ckg207.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak jesteś z Lublina to na Mieszka uważaj - zbobili tam przekręt i mnóstwo ludzi pozostało z niepopłaconymi rachunkami. Więc grozi Ci lincz.
Internet nie szkodzi bo dociera do innej grupy klientów. Szkodzą za to banki - też mają agencję które robią to taniej. Dlatego polecam Ci BPH.

Jarek_R 20.07.2005 *.pa201.gorlice.sdi.tpnet.pl

53
Karolina Podaj na siebie jakiś namiar Telefon lub e-mail a postaram sie wyjaśnić Ci bardzo dokładnie i szczegołowo wszelkie zagadnienia tego biznesu. Z przyjemnością tez wskaże wszelkie plusy i co najważniejsze minusy tej działalności Zapraszamdo kontaktu

gregor 20.07.2005 *.alu35.neoplus.adsl.tpnet.pl

16
Witam.
Polecam Polską Agencję Finansową.
www.paf.info.pl

Karolina 20.07.2005 *.gw-10.lublin.enterpol.pl

dla zainteresowanych mój mail caroo1@o2.pl

cooll 20.07.2005 *.195.136.35.3

17
Mysle, ze nie uzyskasz tutaj od nikogo profesjonalnej odpowiedzi na postawione pytanie. Radze Tobie samej zrobic, taki osobisty ranking, zrobic analize SWOT kazdej z istniejacych dotychczas na rynku firm i wtedy podjac decyzje. Tutaj nie ma dobrych doradcow, bo pod wieloma pseudonimami ukrywaja sie albo wlasciciele takich sieci oplat, albo wlasciciele tego wortalu.

Jasiek 21.07.2005 *.NAT-13.vlan.euronet.net.pl

35
Witajcie.
Jas np. jestem wlascicielem takiego punktu przyjmowania oplat, co niezonacza ze nie jestem obiektywny. Poswiecilem prawie 2 m-ce na znalezienie odpowiedniej firmy. Musialem wiedziec wszystko - jak dana firma dziala, jak wyglad aprzeplyw pieniadza i kto jest za to odpowiedzialny. Wybieraja c firme sugerowalem sie kilkoma podstawowymi rzeczami: wynagrodzeniem dla mnie, terminem reazliacji przelewow oraz informacja na temat tego, kto jest odpowiedzialny za przelewy i czy firma moze mnie oszukac i uciec z pieniedzmi klientow.
Jesli chodzi o wynagrodzenie - jest to jedne z najlepszych w tego typu rodzaju firmach. Koszt kazdego przelewu wynosi 24 gr - cala reszta jest dla mnie. Poza tym sam ustalam wysoksoc prowizji - w zaleznosci od uwarunkowania na lokalnym rynku.

Jesli chodzi o termin realizacji przelewow - to zalezy. Jesli bank, z ktorym jest podpisana umowa znajduje sie w miescie -termin ten wynosi 1 dzien. Jesli nie ma go w miescie - 2 dni. w porownaniu z inymi tgo typu punktami, a nawet poczta - jest to wysmienicie. A jesli bank jest w miescie - dorownujemy kazdemu bankowi w terminie reazlizacji.

Jesli chodzi o odpowiedzialnosc. Mi osobiscie pasowala tylko taka firma, w ktorej to ja ponmosze odpowiedzialnosc za wszystko, a co za tym idzie ode mnie wszystko zalezy i na wszystko mam wply (chodzi tutaj o realizacje przelewow na kazdym etapie przeplywu gotowki). W firmie, z ktora wpsolpracuje, nie ma zadnej centrali, ktora zajmowalaby sie realizacja przelewowo, dzieki czemu mogee uniknac wielu reklamacji.

Dla osob zaintersowanych moge udzielic wiecej informacji.
Moj mail to fujas@poczta.fm

Streamers 03.08.2005 *.varico.bydg.pdi.net

Chciałbym również otrzymać takie informacje też jestem zainteresowany otwarciem takiego punktu. streamers@o2.pl

małaczarna 14.08.2005 *.atd202.internetdsl.tpnet.pl

1
Proszę o poradę: gdzie lepiej będzie funkcjonował punkt Mieszko: w małym (12 tyś) czy w dużym 170 tyś. mieście? W dużym jest już kilka punktów przy hipermarketach.,ale dla mnie też jest miejsce.

Streamers 18.08.2005 *.varico.bydg.pdi.net

Nie radzę otwierać Mieszka. Mi się wydaje że taka inwestycja nigdy na siebie nie zarobi. Sam się o tym przekonałem.

agent 18.08.2005 *.acy69.neoplus.adsl.tpnet.pl

Polecam agencje PKO BP SA zysk pewny reszta to lipa !!!

Artur S. 28.08.2005 *.213-238-71-211.adsl.inetia.pl

3
Nie pracujcie z Mieszkiem.Robią z ludzmi co chcą.Duzo moge napisa co wyrabiali z mną.jak chcecie sie przekona co oni robią to podpiszcie z nimi umowę.

axio1 09.10.2005 *.143-moc-6.acn.waw.pl

8
Jestem zainteresowany przejęciem lub współpracą z działającymi punktami kasowymi. Proszę o propozycje mailem (radziwill@axio.pl)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.