Forum: Okazja - outlet odzieżowy - moda 114

alicja33 08.11.2005 *.pa37.pleszew.sdi.tpnet.pl

6
proszę olę m o wiecej na temat Okazji,czy sama prowadzisz ten sklep i jakie sa zyski,pozdrawiam

norbi 01.06.2006 *.host-81-15-142-38.kalisz.mm.pl

Witam, prowadzenie sklepu okazja nie jest żadną okazją jak pewnie wielu sie wydaje Prowadziłem ten sklep oraz znam jeszcze inne osoby co tez miały taki sklep i niestety zaniechali współpracy z ta siecią.Wiem ,ze sa tez takie które licza,że sie "rozkreci" Nasuwa się jednak pytanie dlaczego skoro to taki „dobry interes”kilka osób zrezygnowało?(dodam,ze sklepy były w bardzo atrakcyjnych miejscach w swoich miastach) Ja znam już odpowiedz choć niebede opowiadał tu całej współpracy z siecią...Na początku współpraca miła ale potem no właśnie...potem było różnie i z towarem i jego jakością. Ciężko prowadzić sklep jeśli w np.:tesco i itp sklepach wisi towar z tymi samymi metkami! Wiem pojawią się osoby co napiszą ,że kłamie bo one zadowolone są OK.>Ale ja wiem ,że na dłuższa współprace ta sieć kryształowa nie jest a już na pewno nie jest to „złoty interes”
Nie odradzam raczej ostrzegam, ale jeśli ktoś aż tak lubi ryzykować swoimi ciężko zaoszczędzonymi pieniędzmi jego wybór. Pozdrawiam

janbad1909 01.06.2006 *.bit135.neoplus.adsl.tpnet.pl

63
Nie ma obawy, że ktoś napisze ,że Twoje słowa to nieprawda.... musiałby przytoczyć argumenty....... a takie, chętnie poczytamy i skomentujemy... :)
Ot, kolejna hurtownia pod szyldem franchisy...
Apelowałem kiedyś do redakcji forum o usunięcie z katalogu systemów franchisowych "sieci" SNC - pewnie nie moja zasługa, ale już ich nie ma... :)
Miałbym mały postulat w sprawie "Okazji"... :)
I będąc "przy temacie" - Shop Pracz - czy redakcja w dalszym ciągu woli pieniądze za reklamę od rzetelnej informacji?

norbi 22.06.2006 *.host-81-15-142-38.kalisz.mm.pl

Okazja powiem wprost, sieć dla "jeleni" z pozoru nie wielki (ok 20 tys) ale to taki sklep na pograniczu "ciucholandu" Wiem z autopsji i doświadczen moich znajomych.Nie odradzam zapaleńcom ale radze sie zastanowić. A co do współpracy taaak miła do pewnego moment...Ci co tak mówią chyba nie poznali właściciela naprawde :) Ps: miesiące tej sieci sa policzone. Wystarczy wejśc do sklepu lub pojechac do Dziekanowa i zaobaczyć jak tam mają:) Pozdrawiam

Alicja 22.06.2006 *.host-81-15-142-38.kalisz.mm.pl

Norbi chocbym nie chciała musze przyznac Ci racje. Mój kolega miał "przyjemność" z siecia okazja. Działanie sieci proste: pozyskać naiwnych na otwarcie jak najwiekszej ilosci sklepów a potem niech sobie radzą...bo nieliczcie,że jakies wsparcie marketingowe lub jakąś pomoc otrzymacie. Co do towaru, to co "ciekawszy" towar posyłaja na swoje sklepy a reszte... chyba nie musze wyjaśniać komu wcisna:)
Prawde mówiąc dziwie sie,że jeszcze ta sieć jest w katalogu...czyzby redakcja wolała pieniadze za reklame niż dobre imie portalu...?Takie podejście daje do myslenia( mysle,że nie tylko mnie ale wielu osobom znajacym sprawe i odwiedzającym ten portal) Pozdrawiam

Redakcja 23.06.2006 *.www.profitsystem.pl

263
To chyba jakieś nieporozumienie - Okazji już od dawna nie ma w katalogu.

janbad1909 23.06.2006 *.bit153.neoplus.adsl.tpnet.pl

63
Szanowna Redakcjo
Jak dawno....?
Ile niepochlebnych opinii tu przytoczono?
Czy sprawdziliście firmę pod kątem zasadności wpisu do katalogu firm franchisowych? Powtarzam FRANCHISOWYCH...
Ale niech tam, reklama =kasa - klient płaci klient wymaga..... :(
Taki Shop Pracz - też będzie, między innymi dzięki waszej reklamie, zbijał kasę na naiwnych biednych ludziach, mających zapał do prowadzenia własnego biznesu i uciułane kilka tyśięcy zł - których strata często ich rujnuje.....
A po jakimś czasie ze zdziwieniem napiszecie.... Shop Pracz? to nieporozumienie, już ich nie ma w katalogu....

mark 09.09.2010 *.acog77.neoplus.adsl.tpnet.pl

11
proszę o opinie o sieci sklepów odzieżowych okazja

wlasciciel sieci 12.10.2010 *.occ98.internetdsl.tpnet.pl

3

chcialbym sie odniesc do wypowiedzi pana pani alicji i norbi ktory wyslal te posty z jednego komputera patrz nr ip , jesli dobrze pamietam  to glowna przyczyna zamkniecia tego sklepu byla slaba lokalizacja ,inaa przyczyna to naszym zdaniem zbyt jednorodny gust odbiorcy ,a moze jego mamy  .Na koniec wspolpracy pan alicja zaproponowal mi odkupienie towaru ,kiedy odmowilem  pojawily sie posty.

natomiat jesli chodzi  o sklep w lublinie to pani ktora prowadzila  ten sklep przestala byc nasza partnerka na zasadzie wylacznosci byc moze  towar chinski ktory wprowadzila do sprzedazy sprawial takie wrazenie.

mark 12.10.2010 *.dyu106.neoplus.adsl.tpnet.pl

11
Pytanie za 100 punktów - co się stało z krytycznymi wypowiedziami na temat sieci sklepów Okazja ? Cudownie zniknęły . Została tylko zupełnie w tym kontekście niezrozumiała polemika właściciela . Pozdrawiam .

Jola123 24.11.2010 *.94-75-66-245.home.aster.pl

4
Wpis usunięty na prośbę firmy Okazja.

mark 24.11.2010 *.ackj71.neoplus.adsl.tpnet.pl

11

Pytanie do administratora portalu - dlaczego wszystkie krytyczne wypowiedzi na temat sieci sklepów Okazja są skrzętnie usuwane ? Czyżby cenzura wróciła ? Dla postronnego obserwatora cała ta dyskusja jest po prostu niezrozumiała . Zostają tylko jakieś wyrwane z kontekstu polemiki właściciela . Zwracałem już na to uwagę . Pozdrawiam .

dani 25.11.2010 *.e194169228214.ptim.net.pl

1
Nie rozumiem tych lamentow. Z okazja pracuje juz od wielu lat i ngdy nie dostalam zlego towaru, ceny tez sa w porzadku, a jak sie potargujesz to tym lepiej dla ciebie:) Moze nie sa to kokosy ale ciezko sie do czegos przyczepic z zarobkiem. Ostatnio otworzylam nowy sklep i okazalo sie ze mam 3 miesiace na wymiane towaru ile chce. Mam przez to co chwila nowy towar.Ode mnie duzy PLUS

Jola123 25.11.2010 *.94-75-66-245.home.aster.pl

4
Wpis usunięty na prośbę firmy Okazja.

ewunia5 25.11.2010 *.94-75-66-245.home.aster.pl

1
Wpis usunięty na prośbę firmy Okazja.

wlasciciel sieci 25.11.2010 *.occ98.internetdsl.tpnet.pl

3

panie tomku widac che pan powrocic za kratki ,

jesli kogos interesuje historia bylej pracownicy ktora z konkubentem probuje robic konkurencje   w taki sposob    prosze o kontakt

grys 30.03.2011 *.195.205.247.60

1
tak

martino 03.08.2011 *.80.48.255.131

1

Witam

czy jest ktoś kto współpracuje z siecią Okazja a jeżeli tak to czy to jest opłacalne, jak wygląda sprzedaż ich towarów i w ogóle współpraca?

Jarosław 08.08.2011 *.host-77-252-36-156.poznan.inotel.pl

17
okazja jest okazja i trzeba wykorzystywac okazje jak sie trafi

butche 25.05.2012 *.host-91-222-118-18.myslenice.net.pl

1

Witam. Czy cos sie moze zmienilo ? JEst moze ktos w stanie cos wiecej powiedziec na temat tej sieci ? Jezeli sa to informacje nie na forum, prosilbym o kontakt - butche@wp.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.