Ziebart

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Ziebart specjalizuje się w nakładaniu powłok ochronnych na samochody, autodetailingu, przyciemnianiu szyb. Ziebart International Corporation powstała Stanach Zjednoczonych ponad 50 lat temu (1959r.) w Detroit w stanie Michigan założona przez Kurta Ziebarta. W początkowych latach swego istnienia skupiała się wyłącznie na ochronie antykorozyjnej pojazdów. W 1963 roku powstała pierwsza placówka zagraniczna w miejscowości Windsor w stanie Ontario w Kanadzie. Przez dziesięciolecia Ziebart kontynuował rozwój portfolio produktów i usług tak, aby spełniać oczekiwania zmieniającego się otoczenia rynkowego i rosnących wymagań posiadaczy samochodów. Dziś Ziebart oferuje cały szereg produktów i usług skupionych na ochronie wyglądu samochodów. Firma rozwija własne innowacyjne produkty i procesy technologiczne. Właściciele ponad 25 milionów samochodów na świecie mogą poszczycić się możliwością używania znaku “Protected by Ziebart”.

Korzyści dla franczyzobiorcy

  • Sprawdzony model biznesu,
  • Wysokie marże,
  • Silna marka - 50 lat na rynku międzynarodowym, 25 mln obsłużonych pojazdów,
  • Mocne zróżnicowanie konkurencyjne - nie ma podobnej sieci, która posiada własne materiały; niedostępne na wolnym rynku,
  • Sprzedaż oparta o emocje - ludzie kochają swoje samochody,
  • Krótki cykl sprzedaży - tu i teraz,
  • Produkt jest prosty i łatwo go zakomunikować klientowi, podoba się,
  • Nie wymaga rekrutacji dużego zespołu pracowników o wysokich kompetencjach.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Ziebart oferuje stałe wsparcie w każdej dziedzinie biznesu.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Ok. 70 tys. zł + koszt dostosowania lokalu.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Doświadczenie w branży nie jest wymagane.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Ziebart Poland Sp. z o.o.

ul. Gnieźnieńska 53A, 61-015 Poznań

franczyza@ziebartpolska.pl

ziebartpolska.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Mateusz Drab

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Ziebart.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Ziebart Poland Sp. z o.o. (ul. Gnieźnieńska 53A, 61-015 Poznań). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Ziebart oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie ziebartpolska.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.