RoboCAMP

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

RoboCamp to przygotowany przez psychologów i inżynierów nowatorski trening twórczości, oparty na wykorzystaniu klocków LEGO i nauk ścisłych w rozwoju kreatywności u dzieci.

Nasz program powstał, by pomóc dzieciom rozwijać konkretne umiejętności i praktycznie sprawdzać, jak działa otaczający je świat. Staramy się jednocześnie zachęcać kursantów do obserwowania i proponowania nowych rozwiązań dla codziennie spotykanych problemów. Program edukacyjny RoboCAMP to przygoda, w czasie której dzieci mogą przekonać się, jak konkretna, naukowa wiedza może pomóc w osiąganiu sukcesów.

Metoda RoboCamp idealnie sprawdziła się w realizacji zajęć w wielu różnych formułach. Można za jej pomocą prowadzić zajęcia pozalekcyjne, półkolonie, szkolne lekcje i kółka robotyki oraz imprezy okolicznościowe takie jak urodziny.

RoboCamp od 2006 roku udoskonala swoją metodę nauczania, wielokrotnie docenianą przez środowiska akademickie oraz Ministerstwo Edukacji. Naszą największą siłą są oryginalne konstrukcje z klocków LEGO, które pozwalają dzieciom zgłębić konkretny problem techniczny i sprawdzić działanie modelu prawdziwego mechanizmu, z którym zetknąć się będą mogli w przyszłości. Pomagamy dzieciom rozwijać konkretne umiejętności i praktycznie sprawdzać, jak działa otaczający je świat. Staramy się jednocześnie zachęcać kursantów do obserwowania i proponowania nowych rozwiązań dla codziennie spotykanych problemów.

Nauka przez zabawę jest przyjemna i skuteczna, a co najważniejsze pokazuje, że zdobywanie wiedzy to pasjonująca przygoda. Właśnie dlatego RoboCamp, to świetny sposób na rozbudzenie w dzieciach pasji odkrywania świata.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

30

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Franczyzobiorca otrzymuje dostęp do systemu e-learningowego wykorzystywanego przez lektorów i uczestników podczas zajęć. Nowy punkt ma pełne wsparcie Biura Obsługi Klienta i zostaje włączony w działania marketingowe.

 

Korzyści dla franczyzobiorcy:

  • Prestiżowa marka, 6 lat doświadczenia ponad 10 000 zadowolonych klientów rocznie,
  • Elastyczna oferta - model franczyzowy dostosowany jest zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorców,
  • Stabilny model biznesowy - oferujemy wysoko rentowny model firmy usługowej, pozwalający na osiągnięcie zwrotu z inwestycji już po 3 miesiącach działalności,
  • Stałe opłaty franczyzowe - opłata franczyzowa nie jest uzależniona od przychodu ani ilości klientów,
  • Profesjonalne materiały dydaktyczne - licencja obejmuje dostęp do regularnie aktualizowanych materiałów dydaktycznych, dla ucznia i nauczyciela,
  • Ćwiczenia RoboCamp - ponad 100 dwugodzinnych lekcji z robotami wystarcza na 4 lata nieprzerwanej nauki,
  • Wiele wersji językowych - materiały dydaktyczne RoboCamp są dostępne w językach polskim, angielskim, rosyjskim i hiszpańskim dzięki temu połączysz naukę języków obcych z fascynującą zabawą robotami LEGO,
  • Materiały promocyjne - licencja obejmuje dostęp do regularnie aktualizowanych materiałów promocyjnych,
  • Baza Wiedzy - licencja obejmuje liczne materiały szkoleniowe dla nauczyciela i menadżera placówki,
  • Doradztwo i wsparcie techniczne - Nasi doświadczeni menadżerowie pomogą w realizacji Twoich projektów. 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalna Kwota inwestycji:  6000 zł (obejmuje sprzęt i licencję)


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

RoboNET Sp. z o.o.

ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk

(48) 587 396 161

franczyza@robocamp.pl

robocamp.eu

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Wojciech Syrocki

tel. 513 042 612

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do RoboCAMP.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.