Tax Care

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

image

Firma Tax Care S.A. istnieje na rynku od 2008 roku. Zarządzana przez zespół dynamicznych managerów, prężnie się rozwija i sukcesywnie zmierza do realizacji jasno wytyczonych celów. 

Aktualnie sieć Tax Care to 53 oddziały dystrybucji usług oraz 34 zespoły księgowe zlokalizowane w największych miastach, które łącznie obsługują 19 tys. klientów.  

Tax Care jako pierwsza w Polsce firma tworząca innowacyjne rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw reprezentuje nowatorski model biznesowy, który łączy usługi księgowe z doradztwem w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych oraz dotacji i leasingów.

Nasza oferta współpracy skierowana jest do osób, które chcą  prowadzić biuro pod znaną i cenioną od lat marką Tax Care S.A. Franczyzobiorcom oferujemy sprawdzony pomysł na biznes! Dołączając do grona franczyzobiorców stajesz się częścią firmy, która od 8 lat istnieje na rynku, by wspierać przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu.

Cechy wspópracy z Taxcare

JEDNOSTKI WŁASNE

19

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Partnerskie: 381

Franczyzowe: 32

INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Oferujemy:

 • kontrolę i decyzyjność w biznesie,
 • samodzielność w określaniu polityki cenowej zespołu, z którym pracujesz - to będzie Twój biznes!
 • pełne wsparcie przy tworzeniu i prowadzeniu biznesu,
 • pełne wyposażenie placówki franczyzowej w meble, sprzęt elektroniczny (laptopy, tablet, urządzenie wielofunkcyjne);
 • przejrzysty system wynagradzania,
 • swobodę w lokalnych akcjach marketingowych,
 • szkolenia z zakresu produktów, procesu sprzedaży (w tym coaching doświadczonych agentów-trenerów), procedur, marketingu i zasad współpracy,
 • stałą opieka regionalnego menadżera sprzedaży.

image


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Do 7 tys. zł


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Oczekujemy:

 • Lokalu: od. 30m2, preferowane miasta od 20 tys. mieszkańców (preferowane miasta powiatowe),
 • pełnego zaangażowania i odpowiedzialności w prowadzeniu placówki franczyzowej,
 • profesjonalizmu w działaniu.

image


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Tax Care SA

Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa

22 262 00 00

siecpartnerska@taxcare.pl

taxcare.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Tax Care.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.