50 style

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Grupa MIG to Firma, która z pasją od prawie 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym. Z sukcesem rozwijamy między innymi prężnie działające sieci salonów Sizeer oraz 50 style.

JEDNOSTKI WŁASNE

156

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

80

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

180 tys. zł netto (bez kosztów budowlanych).


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Miasta od 25-30 tys. mieszkańców, Wielkość lokalu - minimum 200m2, optymalna wielkość około 250m2 w centrach handlowych- pomagamy negocjować warunki najmu.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Marketing Investment Group SA

ul. Jana Dekerta 18; 30-703 Kraków

50style.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Stawski (północ)

695 120 284

tomasz.stawski@miggroup.com

Dariusz Kozorowski (południe)

693 770 460

dariusz.kozorowski@miggroup.com

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do 50 style.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.