Mentor Ubezpieczenia

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Zostań Franczyzobiorcą na wyjątkowych warunkach!

Dołącz do nowego projektu multiagencji Mentor Ubezpieczenia Indywidualne będącej częścią grupy Mentor jednego z największych brokerów ubezpieczeniowych w Polsce!

Grupa Mentor to spółki z ponad 20-letnią historią na polski rynku ubezpieczeń. Przez ten czas Mentor obsłużył tysiące klientów instytucjonalnych. Łącznie nasz roczny przypis składki wynosi ponad 500 mln zł.  Współpracujemy z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych przez co, mając dostęp do niestandardowej oferty podjęliśmy decyzję o rozbudowie sieci sprzedaży dla klientów indywidualnych.
W związku z powyższym Mentor Ubezpieczenia poszukuje partnerów chcących uczestniczyć w tym wyjątkowym projekcie.

Kogo szukamy?

Osób zainteresowanych pracą w branży ubezpieczeniowej - również tych bez doświadczenia - prowadzących własną działalność gospodarczą. Ambitnych przedsiębiorców, którzy z naszą pomocą będą rozwijać swój biznes.

Co nas wyróżnia?

Dofinansowanie - będąc naszym franczyzobiorcą możesz otrzymać 6 tys. zł na start. Nie pobieramy opłat licencyjnych.

Dostęp do klientów - wiemy jak trudno ich zdobyć na konkurencyjnym rynku.
Obsługujemy dużą liczbę różnych klientów, których część możemy przekazać Ci do lokalnej obsługi, co pomoże rozkręcić Twój biznes.

Dedykowane produkty dla naszej sieci - oczekiwania naszych klientów biznesowych są często niestandardowe. Rozumieją to Ubezpieczyciele, z którymi od wielu współpracujemy i którzy tworzą dla nas  dedykowane produkty. Dzięki temu jesteśmy w stanie również klientom indywidualnym przedstawić niedostępną gdzie indziej ofertę.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

20

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy w branży ubezpieczeniowej,
  • pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji,
  • aranżację biura (wizualizacja wnętrza, oznakowanie, dobór mebli),
  • wsparcie marketingowe,
  • jeden, prosty system rozliczeniowy,
  • telefoniczne wsparcie sprzedaży.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Mentor Ubezpieczenia Indywidualne Sp. z o.o.

ul. Szosa Chełmińska 177-181 , 87-100 Toruń

533 801 524; 56 660 12 26

wspolpraca@mentorui.pl

mentorui.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Maciej Maćkowiak

koordynator sieci zewnętrznej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Mentor Ubezpieczenia.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Mentor Ubezpieczenia Indywidualne Sp. z o.o. (ul. Szosa Chełmińska 177-181 , 87-100 Toruń). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Mentor Ubezpieczenia oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie mentorui.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.