Colmar

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

WAWFashion jest polską agencją sprzedażową o zasięgu międzynarodowym. Współpracujemy z największymi domami mody skupiając pod sobą marki luksusowe. Z sukcesem działamy na rynku polskim i zagranicznym proponując naszym klientom zarówno marki odzieżowe, jak i obuwniczo- akcesoryjne.

Obecnie współpracujemy m.in. z markami: COLMAR, Karl Lagerfeld, Oscar Tiye, Kalliste, Balossa, Fausto Puglisi, Manebi, Sebastian, GEDEBE, MSGM, N21, Moschino Gim&Swim, Space Style Concept

WAWFashion wspiera dystrybucję marek polskich i zagranicznych lokując je w sieciach multi- i monobrandowych. Zapewniamy pomoc w doborze produktów, szkolenia personelu, wsparcie PR na rynku polskim oraz kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji.

COLMAR

COLMAR to jedna z najpopularniejszych włoskich marek działająca globalnie od 1923 roku. Odzież marki w pełni zaspokaja oczekiwania klientów preferujących modny, nowoczesny styl oraz ponadprzeciętną jakość. Sukcesywny rozwój linii Colmar Originals zaowocował opracowaniem kolekcji odzieży wierzchniej oraz akcesoriów tworzących kompletny „total look”, który doskonale wpisuje się w tkankę miejską - nie rezygnując ze swojego sportowego DNA.

W ofercie franczyzy marki COLMAR – franczyzobiorca otrzymuje możliwość współpracy z linią COLOMAR SKI, COLMAR ACTIV, COLMAR KIDS, COLMAR GOLF.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Analizy potencjału sprzedażowego lokali i powierzchni handlowych;
  • wsparcie w pozyskiwaniu powierzchni sprzedaży w galeriach handlowych;
  • bardzo dobre warunki handlowe w porównaniu do innych, obecnych modeli franczyzowych;
  • brak opłaty licencyjnej;
  • wsparcie przy kontraktacjach towaru;
  • ogromne wsparcie PR i marketingowe na rynku polskim na każdym etapie współpracy;
  • szkolenia z zakresu sprzedaży;
  • szkolenia z visual merchandisingu;
  • gwarancja stabilności cen detalicznych oraz marży;
  • prawo do używania logo i materiałów promocyjnych marki.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

[WAW]Fashion Sp. z o.o.

Aleja Ró ż 6/5 00-556 Warszawa

+48 505 455 828

m.szaniawska@wawfashion.com

wawfashion.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Magdalena Szaniawska

Dyrektor Generalny

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Colmar.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.