Apteka Centrum Zdrowia

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Dołącz do najlepszych!

Bądź częścią silnej i stabilnej grupy aptek.

Poznaj nasz model franczyzowy, oferujący łatwy start w branży farmaceutycznej oraz najlepsze wsparcie dla osób obecnie prowadzących swoją aptekę.

W ramach franczyzy, oferujemy dostęp do najlepszych warunków handlowych przy minimalnych opłatach franczyzowych, ponadto zapewniamy rozpoznawalne logo i skuteczne wsparcie obsługi pacjenta, dzięki czemu franczyzobiorca może rozwinąć swoją aptekę i poprawić konkurencyjność na wymagającym rynku farmaceutycznym. 

JEDNOSTKI WŁASNE

80 aptek w całej Polsce 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

26 aptek stowarzyszonych 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Popraw rentowność apteki,
  • Zyskaj nowe warunki handlowe,
  • Działaj w silnej grupie,
  • Zoptymalizuj magazyn,
  • Zwiększ dostępność leków,
  • Pozyskaj nowych pacjentów,
  • Wzmocnij motywację pracowników.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

100 zł opłaty miesięcznej 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Wegainvest Sp. z o.o.

ul. Zofii Nałkowskiej 6/U6, 70-787 Szczecin

730 067 984

franczyza@acz.farm

acz.farm/franczyza

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Łukasz Szultka

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Apteka Centrum Zdrowia.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.