Rockefeller

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Oferujemy dwie formy współpracy w ramach programu partnerskiego:

  • Opcja basic:

Zarabiaj bez ograniczeń polecając korzystanie z platformy inwestycyjnej www.rockefeller.com.pl. Nie musisz mieć własnej strony internetowej ani posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu finansów.

Wystarczy, że założysz konto w naszym serwisie. System w sposób automatyczny wygeneruje Twój osobisty Kod Partnera, który będziesz mógł wykorzystywać w systemie poleceń.

Proponujemy rozliczenie za efekt zgodne z modelem CPS (Cost Per Sale). Oznacza to, że wysokość Twojego wynagrodzenia uzależniona będzie od wartości pożyczki, która zostanie sprzedana w oparciu o Twój kod partnerski. Wysokość prowizji wyniesie 2% od jej wartości.

Zachęć swojego Partnera do inwestowania, by umożliwić mu odbiór specjalnego bonusu. Wykorzystanie Twojego kodu polecającego zwiększy zysk z jego pierwszej transakcji o 1%.

Stan swoich środków będziesz mógł śledzić na bieżąco. Po zalogowaniu do swojego konta uzyskasz dostęp do listy inwestycji, za pośrednictwem której będziesz mógł kontrolować terminy wypłat i analizować bieżące działania.

  • Opcja maxi:

Prowadzisz własną działalność gospodarczą, dysponujesz zespołem pracowników terenowych, posiadasz doświadczenie w sprzedaży produktów  finansowych a może po prostu chcesz się tego nauczyć? Zostań naszym partnerem i w oparciu o nasze know–how rozwijaj swoją własną markę związaną z udzielaniem krótkoterminowych pożyczek gotówkowych.

JEDNOSTKI WŁASNE

1. ul. Worcella 16A, 42-200 Częstochowa

INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Know how + System IT

Własny biznes? To prostsze niż myślisz! Przeszkolimy Twój zespół, podzielimy się know-how i zapewnimy dostęp do systemu informatycznego, na którym pracujemy. Śledzeniem stanu pożyczek, obliczaniem raportów księgowych i monitorowaniem pracy konsultantów nie musisz się martwić, bo mobilna aplikacja zrobi to za Ciebie.

Obsługa prawna

Cenimy przejrzyste zasady współpracy i dbamy o bezpieczeństwo, dlatego obsługę prawną zostawiamy specjalistom. Stając się naszym Partnerem będziesz mógł z niej korzystać!

Szkolenie i consulting

Pomożemy Ci we wdrożeniach i będziemy Cię wspierać na każdym etapie działalności. Formę rozliczenia ustalimy w sposób elastyczny, tak by dopasować ją do Twoich możliwości.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • 200 tys. zł (zgodnie z postanowieniami Ustawy o kredycie konsumenckim  wymóg posiadania kapitału zakładowego dla firm pożyczkowych nie może być niższy).
  • Wysokość opłaty licencyjnej uzależniona jest od oferowanej formy wsparcia. 

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Spełnienie ustawowego wymogu dotyczącego wysokości kapitału zakładowego na poziomie 200 tys. zł stanowi jedyny wymóg formalny konieczny do spełnienia przez podmiot przystępujący do programu partnerskiego w opcji Maxi;
  • nie wymagamy posiadania własnej siedziby z tego tytułu, iż działalność ma charakter terenowy;
  • wsparcie merytoryczne skierowane jest do partnerów posiadających własne struktury pracowników terenowych. 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Look Pożyczka sp. z o.o.

ul. Worcella 16A, 42-200 Częstochowa

786 864 997

kontakt@rockefeller.com.pl

rockefeller.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Łukasz Kociołek

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Rockefeller.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.