Unique Pearls

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

UNIQUE PEARLS* jest marką biżurterii numer 1 w krajach bałtyckich dzięki niepowtarzalnym projektom, jakości, cenom i obsłudze. W UNIQUE PEARLS wiemy, że perły są używane w biżuterii od 6000 lat i nigdy nie wyjdą z mody. Nasza firma sama produkuje biżuterię i prowadzi 2 sklepy w centrach handlowych w Rydze.

Wspaniałe produkty

Niezależnie od tego, czy jesteś młodą modną kobietą szukającą nowoczesnej biżuterii czy elegancką kobietą w średnim wieku szukającą klasycznej biżuterii, oferujemy produkty dla każdego, również dla mężczyzn i dla dzieci. Projektanci firmy regularnie wprowadzają na rynek nowe, piękne produkty. Jakość produktów jest niezrównana, ponieważ firma ma wyłączne umowy z najlepszymi dostawcami surowców w Azji i innych częściach świata, zapewniając stałą jakość i terminowe dostawy.

Atrakcyjny model biznesowy

Pierwszy sklep UNIQUE PEARLS został otwarty w 2007 roku. Od tego czasu model biznesowy stale się rozwija, a firma ma bogate doświadczenie, którym może podzielić się z partnerami franczyzowymi, aby ich biznes był wydajny i rentowny od uruchomienia. Poza marketingiem i prowadzeniem sklepu detalicznego zespół UNIQUE PEARLS będzie szkolił swoich partnerów franczyzowych, jak skorzystać z szerokiego wachlarza możliwości sprzedaży w sektorze B2B.

Elastyczny koncept biznesowy

Koncepcja sklepu jest bardzo elastyczna. Wymaga mniej niż 20 m.kw. I może być dostosowana do niemal każdego układu pomieszczeń. Jeśli lokale handlowe w centrum handlowym są obecnie niedostępne lub czynsz jest bardzo wysoki, inną opcją może być utworzenie "wyspy handowej" w niektórych najbardziej ruchliwych korytarzach wewnątrz centrów handlowych. Nasi projektanci i specjaliści z zakresu merchandisingu stworzą projekt i wizualizację 3D sklepu, aby mieć pewność, że będzie wyglądać świetnie, i ma wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie i demonstrację produktów.

Wyłączność

Pierszym partnerom franczyzowym w Polsce możemy rozważyć przyznanie wyłącznych praw do rozwoju Unique Pearls na rynku. Oznacza to, że nie otworzymy innych sklepów, ani nie sprzedamy franczyz innym partnerom w Twoim regionie. Po początkowym okresie, kiedy osiągniesz oczekiwane cele sprzedażowe, zaoferujemy Ci możliwość otworzyć kolejny sklep i zwiększyć potencjał sprzedaży i rentowności.

JEDNOSTKI WŁASNE

2 (Ryga, Łotwa)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Oferujemy wsparcie podczas uruchomienia biznesu oraz w trakcie współpracy. Zobowiązujemy się być mentorami i przyjaciółmi naszych fraczyzobiorców wspierając ich w osiągnięciu biznesowego sukcesu. Zapewniamy wsparcie zawsze, kiedy będziesz go potrzebował:

 • pomożemy Ci w przygotowaniu biznesplanu i planu finansowego,
 • nasz zespół pomoże Ci w znalezieniu i ocenie lokalizacji sklepu,
 • nasi projektanci i specjaliści z zakresu merchandisingu opracują kompletny projekt Twojego sklepu (układ i projekt 3D),
 • dostarczamy Państwu szczegółową podręcznik operacyjny i księgę marki,
 • przeprowadzimy kompleksowe szkolenie Twojego zespołu w Rydze i w Twoim sklepie,
 • przygotujemy plan marketingowy na pierwszy rok działalności,
 • dostarczymy efektywnych narzędzi marketingowych i merchendisingowych wspierających sprzedaż, zwłaszcza w czasie akcji sezonowych,
 • będziemy Cię wspierać na bieżaco we wszystkich obszarach funkcjonowania sklepu i we wszystkich sprawach, w których będziesz potrzebował wsparcia,
 • nasz zespół regularnie wprowadza nowe produkty, aby stały się kolejnymi bestselerami w Twoim sklepie,
 • z produktami UNIQUE PEARLS, będziesz mieć również możliwość sprzedaży w sektorze B2B.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Wstępna opłata franczyzowa: 12 tys. euro (ok. 51 tys. euro)
 • Bieżąca opłata franczyzowa: 2-4%
 • Inwestycja: 34-39 tys. euro (ok. 144-165 tys. zł)
 • Średnia wielkość sklepu: 20 m2
 • Narzut na sprzedawanych produktach: 70-260%

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Zainteresowanie perłami, modą, biżuterią.
 • Środki finansowe umożliwiające sfinansowanie inwestycji wstepnej.
 • Energia i zaangażowanie w biznes pozwalające osiągnąć pełnego potencjał konceptu Unique Pearls.

Doświadczenie w zakresie bizuyterii lub sprzedaży detalicznej  nie jest wymagane, zapewnimy pełne szkolenie i wsparcie we wszystkich aspektach biznesu.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

SIA Franchise UP

T/C Spice, Lielirbes iela 29, LV-1046 Riga, Łotwa

+371 277 99 650

franchise@uniquepearls.eu

uniquepearls.eu

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jon Shore

26-28 października zapraszamy na stoisko 11.05 na warszawskich targach Franczyza 2017 w Pałacu Kultury i Nauki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Unique Pearls.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.