kantorr.pl

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Najwyższe zyski w branży kantorowej

Marka kantorr.pl powstała na bazie 14 lat doświadczenia w branży finansowej. Jako pierwsi i jedyni wprowadzamy na polski rynek nową jakość w branży kantorowej. Nasz system nowoczesnej franczyzy zapewnia skuteczne narzędzia do osiągania najwyższych zysków z prowadzenia kantoru wymiany walut. Tylko w naszej sieci każdy franczyzobiorca otrzymuje podręcznik operacyjny, który  jest kluczem do osiągania wysokich przychodów. Dokument ten jest swego rodzaju księgą, która opisuje w najdrobniejszych szczegółach jak zbudować kantor przynoszący wysokie i stabilne zyski. W naszej sieci wiemy również, że ogromny wpływ na przychody kantoru ma nowoczesna strona internetowa. Dlatego jako jedyni na rynku, przygotowujemy i udostępniamy naszym partnerom ich własną stronę internetową z własną tablicą kursów walut. Takie rozwiązanie gwarantuje każdemu franczyzobiorcy naszego systemu niezależność w ustalaniu kursów walut we własnym kantorze, co ma bezpośrednie przełożenie na zyski kantoru. Nasz wzorcowy kantor jest centrum szkoleniowym dla naszych franczyzobiorców. Na szkoleniach partnerzy dowiadują się,  jak generować wysokie zyski z handlu walutą. Gwarantujemy również stały dostęp do większości walut w cenach hurtowych. Jako jedyni na rynku oferujemy naszym partnerom możliwość poszerzenia działalności kantorowej o inne wysoko dochodowe usługi, co czyni naszą ofertę franczyzy jedną z najbardziej dochodowych w branży finansowej. Ponad przeciętne zyski naszych kantorów są dowodem, że jakość oferowanych przez nas usług i bardzo dobre ceny walut są najlepszym sposobem na budowę  stabilnego i dochodowego biznesu. Mimo popularności kantorów internetowych, obroty i zyski w naszej sieci ciągle rosną, co świadczy o wciąż wielkim potencjale jaki drzemie w kantorach stacjonarnych. 

Wbrew pozorom, przy rzetelnym i pełnym wsparciu ze strony franczyzodawcy, kantor wymiany walut może otworzyć praktycznie każda osoba. Dlatego też naszą ofertę kierujemy zarówno do osób które dopiero szukają pomysłu na swój pierwszy biznes, jak również do już działających przedsiębiorców chcących rozszerzyć swoją działalność o biznes oferujący ponadprzeciętne zyski. 

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

4 w trakcie otwierania

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • kompleksową opiekę dedykowanego opiekuna, zarówno przed jak i po otwarciu kantoru (wybór lokalizacji, zakup ​wyposażenia, metody i techniki sprzedaży, rozwiązywanie bieżących problemów itp.),
 • wzorcowy projekt zabudowy kantoru ( rysunki techniczne, rzuty widoków, wizualizacje),
 • profesjonalne szkolenie w centrali naszej firmy ( techniki sprzedaży, właściwa obsługa klienta),
 • dedykowaną dla kantoru partnera stronę internetową z własną tablicą kursów walut, dzięki której to partner będzie mógł decydować o kursach walut w swoim kantorze, a co za tym idzie wpływać na liczbę klientów i zyski swojego kantoru,
 • nowoczesną i przyjazną markę, dzięki której zdobędziesz pozycję lidera na swoim rynku,
 • wysokiej jakości materiały promocyjne i reklamowe ( projekt oznakowania lokalu, ulotki, wizytówki, potykacz) przez cały okres trwania umowy,
 • profesjonalny fanpage na facebooku budujący rzeszę stałych klientów kantoru,
 • sprzedaż i odbiór walut w najlepszych cenach na rynku,
 • stabilność współpracy z możliwością ciągłego zwiększania dochodów.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji jest ściśle powiązana z wysokością wydatków poniesionych na wyposażenie i remont lokalu. 

Zazwyczaj mieści się  ona w przedziale między 5 tys. zł a 25 tys. zł. Naszym franczyzobiorcom przedstawiamy listę niezbędnego wyposażenia w które należy wyposażyć kantor.  


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Nasi franczyzobiorcy osiągają najwyższe zyski w branży kantorowej. Kluczowymi elementami pozwalającymi na uzyskiwanie ponad przeciętnych dochodów są:​

 • odpowiednia lokalizacja kantoru,
 • właściwy nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem placówki,
 • przestrzeganie procedur i wytycznych ( techniki sprzedaży, jakość obsługi klienta, reklama kantoru),
 • niekaralność,
 • kapitał na obrót walutami.

Do współpracy poszukujemy partnerów zainteresowanych osiąganiem najwyższych zysków w  branży kantorowej. Naszym franczyzobiorcom zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do budowy stabilnego i wysoko dochodowego biznesu. 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

kantorr.pl

ul. Reymonta 16, 45-066 Opole

500 693 078

franczyza@kantorr.pl

kantorr.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Katarzyna Olczak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do kantorr.pl.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.