Aloha Mental Arithmetic

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Aloha Mental Arithmetic to program rozwoju mózgu przeznaczony dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Program zwiększa umiejętności poznawcze u dzieci za pomocą trzech kluczowych narzędzi: liczenia na liczydle, arytmetyki umysłowej i gier dydaktycznych.​

Aloha Mental Arithmetic oferuje zoptymalizowany system biznesowy oraz program szkolenia i wsparcia mający  na celu stworzenie bardzo udanej oferty Master Franc​zyzowej.

Podpisanie mowy Master Aloha daje firmie lub osobie prywatnej możliwość zakupu praw do prowadzenia własnej działalności, a także zawierania umów sub-franczyzy marki Aloha Mental Arithmetic i koncepcji biznesowej w danym kraju.​

Dzięki standaryzacji metodologii i sprawdzonemu modelowi świadczenia usług program jest nauczany w ponad 35 krajach na całym świecie.

Ponad 250.000 studentów m.in. w miastach takich jak Sidney, Frankfurt, New York i Szanghaj uczestniczy w naszych zajęciach  w jednym z tysiąca naszych ośrodkow.

Z OSTATNIEJ CHWILI!

Ponad 700 studentów z Mental Arithmetic ALOHA, wiodącego na świecie systemu franczyzowego oferującego programy kognitywne dla dzieci, będzie uczestniczyć w kolejnych Mistrzostwach Świata w Obliczeniach Mentalnych, ktore odbędą się 22 lipca w Moskwie (Rosja).

World Mental Calculation Championship to wydarzenie zorganizowane przez centralę ALOHA Mental Arithmetic z siedzibą w Malezji. Naszym celem jest zaoferowanie franczyzobiorcom ALOHA na całym świecie unikalnego i motywującego doświadczenia dla swoich uczniów.
Aby zostać mistrzem, dzieci będą musiały rozwiązać 70 operacji arytmetycznych w ciągu zaledwie pięciu minut wykorzystując tylko liczydła - jeden z najstarszych narzędzi obliczeniowych - oraz ich umysłowych zwinności.

Zabawa z matematyką

Nasz sposób aby osiągnąć doskonałe wyniki i wygrać to dwie godziny lekcji tygodniowo i pięć minut ćwiczeń dziennie.

Podczas sesji Arytmetyki mentalnej ALOHA uczniowie uczą się obliczać za pomocą liczydła, jak gdyby było ono zabawną grą z koralików. Fakt "dotykania" cyfr rękami daje niewiarygodne efekty w uczeniu się pojęć matematycznych takich jak dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, potęgowanie, pierwiastkowanie drugiego stopnia. Z biegiem czasu dzieci przestają używać fizycznego liczydla i zaczynają kalkulować umysłowo, wyobrażając sobie koraliki w głowie.

Znacznie więcej niż matematyka

W ALOHA Mental Aithmetic studenci znacznie poprawiają swoje zdolności matematyczne. Ponadto
rozwijają zdolność koncentracji i pamięci fotograficznej oraz logicznego myślenia, umiejętności słuchania a także kreatywność.
Gra w inteligencję, sprostanie wyzwaniom mentalnym i inne działania dydaktyczne
mają na celu zwiększenie zdolności dzieci.​

JEDNOSTKI WŁASNE

500 punktów współpracujących w Hiszpanii.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Nauczamy na 5 kontynentach w 35 krajach.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

W ramach pakietu Master Franchise Aloha zapewnia Master Franczyzobiorcom szkolenia i wsparcie w następujących obszarach:

  • Model świadczenia usług - Master Franczyzobiorca otrzyma szkolenie praktyczne z zakresu arytmetyki mentalnej Aloha oraz całej metodologi nauczania - Aloha Mental Arithmetic know-how​
  • Model franczyzy - zapewniamy narzędzia potrzebne przy wyborze, szkoleniu i rozwijaniu franczyzobiorców jak również całej sieci.
  • Nabycie know-how - intensywne szkolenie obejmujące teoretyczne i praktyczne zajęcia przeprowadzone w Akademii Szkoleniowej w siedzibie Aloha Europe w Hiszpanii.
  • Narzędzia marketingowe - materiały sprzedażowe i marketingowe oraz pomoc przy projektowaniu strategii marketingowej.​

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Master Franczyzobiorca jest zobowiązany do zapłaty z góry początkowej opłaty Master Franczyzowej za prawa do działania w wyznaczonym kraju lub terytorium.​

Od Master Franczyzobiorcy wymagamy posiadania wystarczającego kapitału obrotowego w celu zainwestowaćnia w licencję Initial Master Franchise, jak również zasoby niezbędne do założenia głównej siedziby firmy i promowania marki i sieci franczyzowej Aloha na zasadzie wyłączności.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat warunków obowiązujących na twoim terytorium, skontaktuj się z nami.

Minimalna kwota inwestycji to 80 tys. Euro


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Jeśli masz wcześniejsze doświadczenie biznesowe i lubisz pracować z dziećmi, proszę czytaj dalej.

Oto kwalifikacje, które musisz spełnić, aby zostać wziętym pod uwagę jako Master Franczyzobiorca.

  • Posiadanie środkow potrzebnych do ustanowienia i promocji programu arytmetyki mentalnej Aloha w Twoim kraju wyłączności.
  • Umiejętność tworzenia i zarządzania zespołem, który będzie skutecznie rozpowszechniał program w kraju.
  • Dobra znajomość branży i silne powiązania z krajem ojczystym.
  • Pasja i zaangażowanie w kształcenie dzieci. Nawet jeśli nie jesteś tym, który bezpośrednio uczy uczniów.
  • Doskonała komunikacja i umiejętności interpersonalne.​

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Aloha Mental Arithmetic

Paseo Mallorca 11, bajos 07011 Palma de Mallorca - Islas Baleares

0034.971.220.970

info@aloha-europe.com

aloha-europe.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rocío Martínez​

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Aloha Mental Arithmetic.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.