Karl Lagerfeld

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

WAWFashion to Agencją sprzedażową zlokalizowana w Warszawie, która współpracuje z największymi domami mody skupiając pod sobą marki luksusowe. Z sukcesem działamy na rynku polskim proponując naszym klientom zarówno marki odzieżowe, jak i obuwniczoakcesoryjne w systemie franczyzowym, partnerskim oraz multibrandowym. Zapewniamy pomoc w doborze produktów, szkolenia personelu, wsparcie PR na rynku polskim oraz kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji. Obecnie współpracujemy m.in. z markami: COLMAR, Karl Lagerfeld Woman, Oscar Tiye, Mos Mosh, Frankie Morello,Pretty Ballerinas.

KARL LAGERFELD: Jako jeden z najbardziej cenionych projektantów mody na świecie, Karl Lagerfeld jest podziwiany za swoje nowatorskie i nietuzinkowe podejś cie do stylu i projektów. Znany z ciętego języka i otwartości na najbardziej awangardowe projekty. Lagerfeld to fotograf, artysta, modowy businessman i prawdziwy człowiek renesansu. Poza prowadzeniem własnej marki Karl Lagerfeld jest projektantem i dyrektorem kreatywnym domu mody Chanel oraz włoskiego Fendi. Na przełomie lat Lagerfeld współpracował  z niezliczoną  ilością projektantów, magazynów i domów mody, zawsze stawiając na jakość. Jego pokazy mody od dziesiątek lat przyciągają  tłumy wielbicieli. Marka Karl Lagerfeld szczyci się  swoim unikalnym podejściem do mody z innowacyjną  strategią  sprzedaży i globalną, 360-stopniową wizją. Jej odzwierciedlenie jest doskonale widoczne w rozszerzającej się  sieci sklepów detalicznych i hurtowych na całym świecie. Rodzima siedziba Karla Lagerfelda znajduje się  w paryskiej dzielnicy Saint- Germain-des- Prés.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

60

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
Karl Lagerfeld
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Analizy potencjału sprzedażowego lokali i powierzchni handlowych;
 • wsparcie w pozyskiwaniu powierzchni sprzedaży w galeriach handlowych;
 • bardzo dobre warunki handlowe w porównaniu do innych, obecnych modeli franczyzowych;
 • brak opłaty licencyjnej;
 • wsparcie przy kontraktacjach towaru;
 • ogromne wsparcie PR i marketingowe na rynku polskim na każdym etapie współpracy;
 • szkolenia z zakresu sprzedaży;
 • szkolenia z visual merchandisingu;
 • gwarancja stabilności cen detalicznych oraz marży;
 • prawo do używania logo i materiałów promocyjnych marki.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Wybrane miasta powyżej 200 tys. mieszkańców;
 • lokal o powierzchni od 80 m2;
 • otoczenie salonów/ multibandów z markami segmentu premium;
 • galerie handlowe.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Waw Fashion sp. z o.o.

Aleja Róż 6/5 00-556 Warszawa

+48 505 455 828

m.szaniawska@wawfashion.com

wawfashion.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Magdalena Szaniawska

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Karl Lagerfeld.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.