Sleeping Expert

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sleeping Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć salonów wyposażenia sypialni. Obecnie prowadzimy skuteczną sprzedaż materacy i łóżek w 10 polskich miastach, a kolejne są w przygotowaniu. Franczyzobiorcy dostarczamy gotowy salon wg standardów sieci, pełne wsparcie marketingowe jak i logistyczne. Głównym zadaniem partnera jest sprzedaż towarów w salonie, a Sleeping Expert zajmuje się całą resztą czyli kompletacją zamówień, magazynowaniem, dostawami i rozliczeniami.

JEDNOSTKI WŁASNE

5 – Gdańsk, Świecie, Inowrocław, Łódź, Bytom

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

5 – Rybnik, Zielona Góra, Szczecin, Legionowo, Tczew

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • korzystanie z możliwości rabatowych sieci;
  • bezpłatna logistyka i magazynowanie towarów;
  • sprawny marketing online, który ściąga do placówki dużą ilość klientów;
  • pomoc w aranżacji obiektu oraz wykonanie ekspozycji wg standardów sieci;
  • stałe wsparcie techniczne i szkoleniowe, obsługa prawna;
  • wsparcie lokalnych akcji promocyjnych w mediach.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji uzależniona jest od wielkości obiektu i wynosi min. 30 tyś złotych, a przy większych ekspozycjach może zamykać się w kwocie 50-60 tyś. złotych. Opłaty stałe 500zł/miesięcznie oraz 1% obrotu opłaty marketingowej.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Obiekt min. 80m2 w miejscowościach min. 20 tyś mieszkańców z miejscem parkingowym przy obiekcie z możliwością dojazdu klienta pod lokal.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Sleping Expert

ul. Kopernika 11, 86-100 Świecie

665-993-666

lukasz@wyspani.eu

wyspani.eu

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Łukasz Świątek

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sleeping Expert.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.