20inlove

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

20inLove to wiodąca polska marka odzieżowa specjalizująca się w kobiecej modzie w rozmiarach XXL. Jeśli jesteś zainteresowany wprowadzeniem lub poszerzeniem swojego asortymentu o nowe, stworzone zgodnie z obecnymi trendami ubrania Plus Size - idealnie trafiłeś! 20inLove to wiodąca polska marka odzieżowa specjalizująca się w kobiecej modzie w rozmiarach XXL. Zachęcamy do zostania naszym dystrybutorem i skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty hurtowej! Oferujemy szeroki wybór produktów (sukienek, spódnic, spodni oraz bluzek) w rozmiarach od 44 do 62, które dostarczamy do wielu krajów na całym świecie.

INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży odzieży PLUS SIZE
  • Bogatą kolekcję wzorów
  • Bezpieczny i swobodny system współpracy
  • Wsparcie marketingowe w postaci materiałów promocyjnych marki
  • Możliwość umieszczenia sklepu w bazie oraz na stronie marki w rabach współpracy partnerskiej
  • prawo do używania logo marki
  • brak opłat wstępnych i licencyjnych, nie pobieramy prowizji
  • gwarancja utrzymywania satysfakcjonującej marży dla partnera

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Zizzar sp. z o.o.

Ul. M.Konopnickiej 16/2 60-771 Poznań

576 428 692

B2b@20inlove.com

b2b.20inlove.com/pl/

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Wasiak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do 20inlove.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.