DR ZDROWIE

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Dr Zdrowie to ogólnopolska sieć aptek o ugruntowanej pozycji rynkowej z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej.  Obecnie sieć obejmuje 35 aptek działających w dużych miastach na terenie całej Polski.

Wyróżniają nas przede wszystkim lokalizacje: Centra Handlowe, Galerie i inne obiekty wielkopowierzchniowe, ale także jasne przestronne wnętrza, duża strefa samoobsługowa, przejrzysta ekspozycja asortymentu oraz oznaczenie strefy impulsu przykasowego i charakterystyczne logo. Odpowiednio dobrana kolorystyka oraz nawigacja przypółkowa zamyka wszystko w spójną całość.

JEDNOSTKI WŁASNE

35

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Sprawdzony koncept handlowy.
  • Asortyment dostosowany do potrzeb Pacjenta.
  • Atrakcyjny system szkoleń przed i po otwarciu.
  • Atrakcyjny pakiet na otwarcie.
  • Pełne nowoczesne oznakowanie i wyposażenie apteki.
  • Kompleksowe wsparcie, opieka i doradztwo Dr Zdrowie.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • Zależna od etapu przystąpienia do projektu franczyzowego.
  • Brak opłaty wstępnej.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Centra handlowe, galerie i inne obiekty wielkopowierzchniowe.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

DR ZDROWIE S.A.

ul. Kamionkowska 51, 03 - 812 Warszawa

(+48) 694 488 026

franczyza@drzdrowie.pl

drzdrowie.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Aleksandra Malczewska

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do DR ZDROWIE.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.