Sbarro

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

W 1956 roku Carmela i Gennaro Sbarro otworzyli pierwszą restaurację w Brooklynie (Nowy Jork, USA). Od tego czasu i przez kolejne 60 lat Sbarro przygotowuje najlepszy makaron, sałatkę i oczywiście pizzę w kawałkach wielkości XL NY w 800 restauracjach w 33 krajach. Poza Stanami Zjednoczonyi mamy franczyzobiorców prowadzących restauracje w Rosji, Brazylii, Meksyku, Turcji, na Filipinach, w Rumunii, na Białorusi, w Kolumbii, na Dominikanie, w Panamie, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Korei, itd. ... Mamy ambitny plan międzynarodowej ekspansji.

Jako niekwestionowany lider w kategorii "pizza-by-the-slice", Sbarro to kultowa marka słynąca na całym świecie z pizzy o wysokiej jakości i doskonałej w smaku. Robiliśmy naszą pizzę od podstaw i używamy ręcznie robionego ciasta. Produkujemy sos z pomidorów w stylu Marzano, dodajemy świeżo posiekany ser mozzarella z pełnego mleka, wszystkie te składniki tworzą naszą wyjątkową pizzę.

Unowocześniliśmy nasze przepisy, wprowadziliśmy do sprzedaży piece do pizzy.

Obecnie Sbarro wciąż się rozwija jako wybitny włoska koncept fast-casual dining.

Inwestycja, na którą możesz sobie pozwolić

Sbarro oferuje szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych.

Restauracje mogą być otwierane w centrach handlowych, na uniwersytetach, w miejscowościach wypoczynkowych, na lotniskach, w centrach miast, w najbardziej rozwijających się dzielnicach. Istnieje możliwość zbudowania lokalu różnej wielkości.

JEDNOSTKI WŁASNE

880 w 33 krajach

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Szkolenia

Ty i Twój zespół weźmiecie udział w szkoleniach organizowanych przez naszych najlepszych liderów operacyjnych w regionalnych certyfikowanych centrach szkoleniowych. Otrzymasz narzędzia, które pomogą Ci w zarządzaniu restauracją, opanujesz nasze receptury i produkty. Po zakończeniu szkolenia Twój zespół będzie nadal otrzymywać całoroczne wsparcie.

Projekt

Nasz zespół projektowy pomoże w koordynacji projektu z konsultantami projektowymi, asystując przy planach początkowych. 

Lokale

Sbarro pomaga w procesie oceny i selekcji lokalizacji. Sbarro może poinformować cię o potencjalnych dostępnych miejscach w ramach pomocy w programie rozwoju. Zostanie to zrobione w twoim obszarze geograficznym lub wybranych docelowych obszarach rozwoju, gdy pojawią się możliwości.

Marketing

Twoje lokalizacje będą czerpać korzyści od znanego na całym świecie dostawcy usług gastronomicznych świętującego 60 lat ciągłej działalności, lojalności wobec marki i świadomości marki. Solidny kalendarz marketingowy z kampaniami krajowymi i lokalnymi przyciągnie gości do Ciebie dzięki promocjom, które mają na celu stymulowanie transakcji i sprzedaży.

Dostawy 

Zapewniamy łańcuch dostaw od naszych producentów. Naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości po najbardziej konkurencyjnych cenach. Krajowe programy dystrybucji są dostępne dla żywności, opakowań, chemikaliów, małych artykułów, produktów, materiałów biurowych i oświetlenia. Wszystkie te programy są aktywnie zarządzane, aby zapewnić doskonałą obsługę.

Działania operacyjne

 Każda lokalizacja franczyzy ma przypisanego dyrektora ds. Operacji franczyzowych, którego zadaniem jest wsparcie poprawy kondycji finansowej poprzez transakcje i wzrost sprzedaży. Obszary konsultacyjne obejmują operacje w restauracjach, strategie zakładowe i reinwestycyjne, ceny, marketing i praktyki w zakresie zasobów ludzkich, w tym rekrutację, utrzymanie, rozwój, strukturę organizacyjną i szkolenia. Zapewniona jest również pomoc w opracowywaniu wydatków kapitałowych, długoterminowych planów reinwestycji i strategii wzrostu. Ciągle koncentrujemy się na tym, aby pomóc swojemu zespołowi w zapewnieniu jakości żywności, obsługi klienta i wskaźników czystości.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Prosimy o kontakt mailowy


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Posiadanie odpowiedniego kapitału na zbudowanie sieci w Polsce, doświadczenie w gastronomii, pracowitość, systematyczność.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

SBARRO LLC

1328 Dublin Rd., Suite 200 Columbus, OH 43215 USA

+48 506308686

franchiseesearch@gmail.com

sbarro.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Zofia Messerszmidt

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sbarro.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.