Collagen Cocktail

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Węgierska firma Welovebeauty zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów związanych z kosmetyką i opieką zdrowotną. Podstawową linią produktów kosmetycznych firmy jest Collagen Cocktail, szeroko rozpoznawalna oferta, która już osiągnęła wielki sukces na rynku węgierskim.

Sprzedaż w 85 proc. jest realizowana poprzez sklep internetowy, jest to główny i zarazem najbardziej dochodowy kanał sprzedaży firmy. Pozostałe 15% sprzedaży odbywa się za pośrednictwem sklepów stacjonarnych.

Dwoma produktami linii Collagen Cocktail są: płynny suplement Collagen Cocktail i krem ​​do twarzy Collagen Cocktail. Te dwa produkty pomagają nam realizować naszą misję, która jest również sloganem naszej marki: NATURALNE ODMŁADZANIE SKÓRY, BEZ INTERWENCJI CHIRURGICZNEJ!

Płynny suplement Collagen Cocktail to płyn do pielęgnacji urody z hydrolizowanym kolagenem o masie 9600 mg. W połączeniu z kwasem hialuronowym, elastyną, witaminą C i A, biotyną i cynkiem zapewnia optymalne wyniki. Zalecamy codzienne stosowanie naszego suplementu kosmetycznego przez okres dwunastotygodniowej sesji kosmetycznej, którą można powtarzać raz lub dwa razy w roku. Sesja kosmetyczna Collagen Cocktail redukuje zmarszczki, poprawia jędrność skóry, wzmacnia włosy i paznokcie oraz poprawia ich elastyczność. Produkt zawiera wysokiej jakości europejskie peptydy kolagenowe i peptydy elastynowe. W porównaniu do natywnego kolagenu i elastyny, peptydy kolagenu i peptydy elastyny ​​są łatwo strawne i łatwo wchłaniane przez organizm.

Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy Collagen Cocktail to formuła wzbogacona kolagenem, kwasem hialuronowym i elastyną, aby odżywić głębokie warstwy skóry oraz wygładzić i ujędrnić cerę. Krem z przebadanym klinicznie EPS planktonu, który już 15 minut po nałożeniu ma działanie ujędrniające i przeciwzmarszczkowe. Znacząco pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek, widocznie poprawia strukturę skóry, zwiększa jej objętość i jędrność. Zalecane użycie: nałóż krem ​​na dokładnie oczyszczoną powierzchnię skóry raz dziennie i wieczorem.

Sukces naszych produktów na rynku węgierskim, szybki zwrot inwestycji, a także duża liczba międzynarodowych klientów, stanowią dla produktów Cocktail Collagen doskonały fundament do wejścia na inne rynki europejskie, takie jak Polska, Czechy, Słowacja.

Szukamy dystrybutorów w Polsce, którzy są gotowi założyć własną innowacyjną firmę kosmetyczną, o niskich nakładach inwestycyjnych, która zapewni zwrot środków w krótkim terminie i wysoką rentowność w długim okresie.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • prawa handlowe;
  • kompleksowy sklep internetowy i strona internetowa;
  • know-how i materiały marketingowe.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

10 000 EUR.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży;
  • dobre umiejętności komunikacyjne, wyrafinowana prezencja;
  • zapewnienie tła komunikacyjnego (online i offline) związanego z wprowadzeniem produktu;
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego;
  • wiek: 25-60 lat;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku dostawcy usług detalicznych / usługowych w sektorze kosmetycznym.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Welovebeauty Kft.

1133 Budapest, Pannónia u.72-74., Węgry

+36 70 380 49 75

info@collagencocktail.hu

collagencocktail.hu

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Eva Farkas

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Collagen Cocktail.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.