Autobooking

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Autobooking  międzynarodowa platforma usług motoryzacyjnych

Wspieramy właścicieli aut we wszystkich kwestiach związanych z samochodem

Zostań masterfranczyzobiorcą Autobooking w Polsce! 


Autobooking.com – to platforma internetowa, wspierana przez aplikację mobilną, która pozwala właścicielom aut umawiać wizyty w serwisach samochodowych oraz wybierać innych usługodawców motoryzacyjnych na podstawie cen, odległości, opinii innych klientów. Zapewnia też możliwość skorzystania z pomocy profesjonalnej infolinii. 

Autobooking jest rozwiązaniem znacznie szerszym niż wszystkie obecnie dostępne w Polsce. Oferuje narzędzia do kompleksowej pomocy we wszystkich kwestiach związanych z samochodem. Dzięki temu, że gromadzi dane dotyczące auta, przypomni, że powinieneś je ubezpieczyć, wymienić olej, że kończy się OC. Poza tym Autobooking ma zasięg międzynarodowy oraz wielojęzyczną obsługę. Dla właścicieli samochodów serwis jest bezpłatny.

Dla usługodawców Autobooking to nowoczesne narzędzie, które znacznie ułatwia pozyskanie nowych klientów oraz zarządzanie relacjami z obecnymi. Dzięki przemyślanym i innowacyjnym rozwiązaniom platforma daje nowe możliwości dla rozwoju biznesu i zwiększenia zysków.

Na platformie powinny znaleźć się dwie główne grupy klientów – usługodawców: 

 1. Pierwsza to mniejsze firmy  warsztaty samochodowe, wszelkie serwisy, np. opon, klimatyzacji, myjnie samochodowe, a także samodzielni specjaliści, których klientem docelowym są właściciele samochodów.
 2. Druga grupa klientów to korporacje, liczące setki placówek partnerskich, działające na rynku usług dla kierowców: sieci serwisów, producenci olejów, ubezpieczyciele.

Potrzeby rynku, poparte nieustannie rozwijającym się, przemyślanym systemem informatycznym, wpłynęły na dynamiczny rozwój Autobooking. Tylko w ciągu ostatniego roku, z platformy skorzystało ponad 250 tysięcy właścicieli samochodów.​ 

Firma przygotowała się już do startu na polskim rynku. Platforma Autobooking.com jest dostępna w języku polskim, są na niej zarejestrowani pierwsi usługodawcy, działa również infolinia. Teraz Autobooking szuka masterfranczyziobiorcy, który rozwinie działalność na terenie calego kraju. 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Autobooking.com funkcjonuje już w Niemczech, Holandii, na Ukrainie. W Belgii, Austrii i Szwajcarii franczyzobiorcy są gotowi do rozpoczęcia działalności. Następne w kolejce są Brazylia, Meksyk i pozostałe kraje Ameryki Łacińskiej. 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Szkolenie wstępne dla franczyzobiorcy i jego pracowników.
 • Wsparcie podczas wdrażania systemu Autobooking w kraju.
 • Doradztwo biznesowe w takich codziennych zadaniach operacyjnych jak planowanie biznesu, sprzedaż usług, rozwój rynku, udzielanie wsparcia klientom.
 • Stała pomoc techniczna. Porady i praktyczna pomoc od naszego działu IT.
 • Materiały reklamowe i sprzedażowe łatwe do adaptacji w każdym kraju.
 • Aktualizacje systemu i rozwój platformy w odpowiedzi na potrzeby rynku.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Opłata licencyjna: EUR 15 000. Pokrywa koszt 5-dniowego szkolenia wstępnego oraz dostosowania platformy do kraju.

Inwestycja: EUR 250 000. Marketing –  60%; sprzedaż – 20%; obsługa klienta – 10%; reszta – 10%.

Osiągnięcie progu rentowności (BEP): 12-18 miesięcy.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Jesteś przedsiębiorcą z branży IT lub motoryzacyjnej?
 • Chcesz wyróżniać się na tle wszystkich obecnie dostępnych w Polsce rozwiązań, skierowanych do rynku motoryzacyjnego?
 • Chcesz zbudować biznes na skalę całego kraju?
 • Posługujesz się językiem angielskim? 

Poprowadź platformę motoryzacyjną, wspieraną przez międzynarodowy zespół Autobooking!


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Autobooking 24/7 GmbH

Martin-Buber-Streasse 12, 14163 Berlin, Germany

lsidelnyk@profitsystem.pl

autobooking.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Liliya Sidelnyk

+48 570 375 447

+48 (22) 560 80 36

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Autobooking.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.