Swarovski

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Założona w 1895 roku w Austrii firma Swarovski projektuje, tworzy i sprzedaje wysokiej jakości kolekcje kryształów, takie jak biżuteria, akcesoria, artykuły dekoracyjne do domu, ozdoby i figurki. Swarovski ma globalny zasięg i prezentuje swoje błyszczące produkty kryształowe za pośrednictwem sieci własnych butików i partnerów detalicznych, a także strony internetowej Swarovski i sklepów internetowych.

JEDNOSTKI WŁASNE

8

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Franczyza: 15, System partnerski: 72

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Materiały wsparcia sprzedaży (POS), szkolenia


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Od 20 tys zł (w zależności od formatu współpracy)


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Lokal: Miasta pow. 100 tys. mieszkańców (centra handlowe) powierzchnia 25-50m2
  • Wyspy: Miasta pow. 50 tys. mieszkańców (centra handlowe) powierzchnia 10m2

System partnerski:

  • Miasta pow. 20 tys. mieszkańców (ulice, centra handlowe) minimalna wymagana powierzchnia 2mkw

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Swarovski Poland Sp. z o.o.

ul. Parkowa 19/14, 00-759 Warszawa

+48 508 312 465

andrzej.kurzawa@swarovski.com

swarovski.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Andrzej Kurzawa

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Swarovski.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.