GroutGleam

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

GroutGleam został założony w roku 2018 w lutym na International Franchise Show w ExCeL London. Od początku założenia firmy cieszymy się dużą popularnością. Okazało się, że GroutGleam wypełnia niszę na rynku. Oferujemy nowe i innowacyjne rozwiązania prostych problemów. Dużą zaletą wejścia w GroutGleam są niskie koszty wejścia oraz możliwość wyboru obszaru działalności. 

Oto nasze 4 podstawowe usługi:

Usługa Pierwsza - czyszczenie fug

Korzystając z unikalnych narzędzi, które zapewniamy, możesz bardzo szybko, prosto i z zyskiem przywrócić  czystość fugi pomiędzy płytkami podłogowymi i ściennymi.  Jakie są obecne rozwiązania dla brudnej, odbarwionej i zapleśniałej zaprawy? Chemikalia, szczoteczki do zębów i substancje nieznanego pochodzenia. Dostępne są na rynku farby do fugowania, które dają efekt na tydzień lub dwa. Jak również dostępne są narzędzia, które wymieniają fugę, ale oznacza to sporą inwestycję.

Usługa druga - renowacja szyb prysznicowych

Posiadamy profesjonalny, przemysłowy środek do twardej wody, który przywróci szkło prysznicowe do stanu pierwotnego zaledwie w kilka minut, często w kilka minut. Szybko, prosto a przy tym w przystępnej cenie. Dwie trzecie mieszkańców Wielkiej Brytanii cierpi ze skutków spowodowanych twardą wodą. Stąd też  plamy z kamienia na szybach  prysznicowych. Środki czyszczące dostępne w supermarketach nie są wystarczająco mocne, aby usunąć ten rodzaj zabarwienia.

Usługa trzecia - powłoka ochronna do szkła, płytek i fugi

Dysponujemy uniwersalną, przemysłową powłoką hydrofobową (wodoodporną) i odporną na tłuszcz / olej, która działa na wszystkich 3 podłożach, szkle, płytkach i fugach. Ta niewidoczna powłoka nanotechnologiczna działa jak bariera chroniąca przed wodą, szamponami, mydłami, tłuszczami  itp. Przed wchłonięciem przez szkło, płytki lub zaprawę, zapobiegając ponownemu pojawieniu się brudu, przebarwień, plam i pleśni. Umożliwia również łatwe czyszczenie w przyszłości. Ta usługa jest idealnym uzupełnieniem  usługi czyszczenia szkła i prysznica GroutGleam.

Usługa czwarta - Granitowe blaty i naprawy podłóg drewnianych

Za pomocą substancji aktywowanych promieniami UV można wykonywać naprawy rys na blatach granitowych. Substancje są dostępne w 6 kolorach. Kolory można mieszać ze sobą w celu uzyskania podobnych efektów oraz faktur do istniejącej powierzchni. Wyobraź sobie, że masz granitowy blat kuchenny i przez przypadek uszkodzisz narożnik lub krawędź. Koszt wymiany 1m, 2m lub 3m długości może wynosić dosłownie tysiące złotych. Ta usługa to świetna alternatywa.

Przyszłe usługi ...

Oprócz naszych 4 podstawowych usług, już wkrótce pojawią się inne, równie atrakcyjne rozwiązania, które zostaną wdrożone w naszej sieci, takie jak powłoki antydepresyjne (świetnie zapobiegają odciskom palców dzieci w urządzeniach kuchennych!) I powłoki przeciwmgielne do lusterek łazienkowych .

Wszystko co robimy, to żadna filozofia, nie musisz być ekspertem od majsterkowania. Wszystkie szkolenia odbywają się w mniej niż jeden dzień - to takie proste! Pomagamy w budowaniu świadomości marki poprzez aktywne prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych. Koszt wejścia na rynek jest bardzo konkurencyjny i przystępny cenowo, zaczynając od zaledwie 15tys. zł za jedno terytorium.

** UWAGA ** Pierwszych 6 polskich licencjobiorców zostanie zaproszonych do udziału za jedyne 10 000 zł, aby pomóc nam w ustaleniu rynku. Oto jeden z naszych filmów promocyjnych, które są wykorzystywane na Facebooku: https://vimeo.com/277152935

Napisz do nas, aby zadać jakiekolwiek pytania lub umówić się na spotkanie w Warszawie. Będziemy również organizować webinarium, wyślij e-mail, jeśli chcesz dołączyć do seminarium internetowego.

 

 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

6 obszarów z wyłącznością terytorialną, 4 startują w ciągu miesiąca, 8 w przygotowaniu.

 

 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Oprócz prowadzenia działalności pod marką, zapewniamy szkolenia, bieżące wsparcie i porady oraz stała obecność w mediach społecznościowych na terytoriach naszych licencjobiorców. PLUS już niedługo pojawią się nowe rozwiązania, a skorzystają na tym nasi polscy licencjobiorcy. Pierwszym 10 licencjobiorcom zaoferowane zostanie dodatkowe portfolio usług i rozwiązań bez dodatkowej inwestycji.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

W Wielkiej Brytanii oferujemy jedno terytorium za 3.500 GBP. Dwa terytoria za 5 250 GBP i terytorium potrójne za 7 000 GBP. W przypadku większych terytoriów oczekujemy, że nasi licencjobiorcy zbudują grupę specjalistów. Dla polskiego rynku nasi pierwsi klienci, pierwsi licencjobiorcy, zostaną zaproszeni do przyłączenia się po niższych kosztach.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Poszukujemy osób zmotywowanych i ambitnych, którzy chcą prowadzić własny biznes. Muszą być profesjonalistami, skoncentrowanymi na zadaniu, zorganizowanymi, posiadającymi świetne umiejętności w zakresie obsługi klienta. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

GroutGleam

Bedford i-lab, Bedford, MK44 3RZ, Wielka Brytania

+44 751 500 5000

simon@groutgleam.com

groutgleam.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Simon Parker - kontakt w języku angielskim

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do GroutGleam.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.