CL (Chantelle Lingerie)

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Grupa Chantelle Lingerie to 140 lat innowacji i designu, 8 marek i sieci handlowych (Chantelle, Passionata, Darjeeling, Orcanta, Chantal Thomas, Femilet, Livera i CL), 400 milionów euro rocznego obrotu i dostępność marek w przeszło 10 000 punktów sprzedaży na całym świecie. To zarazem firma rodzinna i międzynarodowa.

CL to marka nowego konceptu sklepów o zasięgu międzynarodowym, która rozwija się w oparciu o salony własne jak i partnerskie.

JEDNOSTKI WŁASNE

250

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

130

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Korzyści wynikające z przystąpienia do sieci franczyzowej CL Chantelle Lingerie:

- Współpraca z silną, wiarygodną i rozpoznawalną marką, która powstała w 1876 roku, jest ekspertem w swoim segmencie, jej sklepy są obecne na licznych rynkach na całym świecie i oferują produkty o wysokiej jakości.

- Nowoczesny koncept oferujący innowacyjne rozwiązania i visual merchandising, które wspólnie oferują klientom zupełnie nowe doświadczenia zakupowe;

- Umowa na zasadach partnerstwa: wynagrodzenie prowizyjne dla Partnera, finansowanie i zarządzanie towarem po stronie Franczyzodawcy, gwarancja 100% zwrotu niesprzedanego towaru;

- Stabilność działania – umowa partnerstwa zawierana jest na okres 5 lat;

- Wsparcie oraz doradztwo w wyborze lokalizacji sklepu;

- Wsparcie w przygotowaniu projektu sklepu oraz adaptacji lokalu;

- Wsparcie w trakcie przygotowania do otwarcia sklepu;

- Przekazanie do użytkowania Partnerowi systemu IT ułatwiającego prowadzenie sklepu;

- Bieżące wsparcie Retail Managera sieci;

- Program lojalnościowy dla klientów

- Zapewnienie szkolenia wstępnego oraz szkoleń cyklicznych dla Partnera i personelu sklepu;

- Wsparcie w postaci działań marketingowych i udostępnienia materiałów reklamowych stosowanych w ramach sieci CL Chantelle Lingerie;

- Gwarancja wyłączności terytorialnej.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Szacunkowy koszt inwestycji ustalany jest indywidualnie i w znacznym stopniu uzależniony jest od prac budowlanych i aranżacyjnych koniecznych do przeprowadzenia w lokalu.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

- silna motywacja do prowadzenia własnej firmy;

- osobiste zaangażowanie w funkcjonowanie sklepu;

- współpraca z Retail Managerem marki CL,

- przestrzeganie zasad współpracy i obsługi klienta zgodnych ze standardami sieci;

- dbanie o wizerunek marki 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Chantelle Polska Sp. z o.o.

ul. Foksal 10, 00-366 Warszawa

kcebula@cblc.pl

chantelle.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Krzysztof Cebula

 tel. +48 502 258 122

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do CL (Chantelle Lingerie).

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.