Drewno dla domu

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Franczyza DrewnoDlaDomu polega na prowadzeniu swojego sklepu z materiałami z drewna oraz akcesoriami do drewna. Sklep uruchamiany jest w dwóch formach - współfinansowanych przez grupę kapitałową Blue Timber S.A. lub finansowany w 100 procentach ze środków własnych franczyzobiorcy.

Asortyment sprzedażowy jest dopasowany lokalizacyjnie wg. zapotrzebowania danego regionu. Sklep Drewno Dla Domu może otworzyć każdy, kto jest osobą przedsiębiorczą i nie boi się wyzwań. Nie wymagamy doświadczenia w branży drzewnej.

JEDNOSTKI WŁASNE

2 (Kraków ul. Kamieńskiego 36, Rdzawa 18) 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • pełna obsługa księgowa,

  • wsparcie marketingowe,

  • wsparcie przy pozyskaniu klienta,

  • szkolenia produktowe za zakresu sprzedaży i obsługi klienta,

  • pełna obsługa w doborze towaru.    


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Między 100 tys.- 500 tys.zł w zależności od wybranego modułu finansowania.

100 tys. jest to minimalny wkład przy współfinansowaniu przez Grupę Kapitałową. Opłata licencyjna + wyposażenie lokalu. Materiał obrotowy + zaplecze zapewnia franczyzodawca.

Między 300, a 500 tys. przy pełnym finansowaniu przez franczyzobiorcę. Około 70% to wkład na materiał obrotowy, 30% to wkład na adaptację punktu sprzedaży. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Minimalny teren 10 arów z lokalem 50m2 (własny lub wynajęty). Okolice miasta wojewódzkiego do 50 km. 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Blue Timber S.A.

ul. Henryka Kamieńskiego nr 36, 30-524 Kraków

500 410 112

biuro@drewnodladomu.pl

drewnodladomu.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Ujejski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Drewno dla domu.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.