Pizzerianocna.pl

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane przystapieniem do naszej sieci. Pizzerianocna.pl to stabilna sieć działająca i obecna na polskim rynku już od 10 lat. Nasze doświadczenie w branży i niestandardowy model biznesowy pozwoliły naszym lokalom działać nieprzerwalnie nawet w ostatnich trudnych czasach w trakcie pandemii. Nasze lokale działają wyłącznie w ramach dostawy do klienta lub odbioru własnego z lokalu – bez możliwości konsumpcji na miejscu.

Jeśli jesteś osobą, która zamierza otworzyć własną pizzerię lub posiadasz już pizzerię ale chcesz zwiększyć sprzedaż i zyski to zapraszamy do rozmów i współpracy. 

Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń pomożemy Ci rozpocząć działalność lub rozwinąć już istniejący lokal. Proponujemy udział i współpracę w ramach unikatowego i jedynego w swoim rodzaju modelu biznesowego w branży gastronomicznej co w znaczącym stopniu przyczynia się do sukcesu naszych partnerów.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

7

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • Wyłączność działania w regionie (z Wyjątkiem Warszawy);
  • Know – how – potwierdzone wieloletnią działalnością i obecnością na rynku;
  • Pomoc w wyszukaniu dogodnej lokalizacji i lokalu, rozpoczęcie działalności (w tym pomoc w uzyskaniu dofinansowania oraz możliwa obsługa księgowa), niezbędne szkolenia, pełne wsparcie i doradztwo w całym okresie działalności w zakresie: prowadzenia działalności, jakości, kosztów działalności, negocjacji warunków współpracy z dostawcami, wymagań prawnych i sanitarnych – w tym niezbędne zgłoszenia urzędowe;
  • Dostęp do systemu zamówień on-line; strona internetowa, procedury HaCCP.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

W zależności od początkowej sytuacji już od 25tys. zł. Jeśli posiadasz już działający lokal i chcesz przystapić do naszej sieci by poszerzyć ofertę, zwiększyć zyski i wygenerować oszczędności to koszt początkowy może być już na poziomie 25 tys. zł, jeśli natomiast konieczne będzie wyszukanie lokalu, jego urządzenie i rozpoczęcie działalności od początku to koszt inwestycji należy przyjąć na poziomie nie mniej niż 75 tys zł (w tym koszt urządzenia i wyposarzenia lokalu, rozpoczęcie działalności, aktywności marketigowe, strona internetowa i opłaty licencyjne, gwarancja wyłączności na/w określonym terenie/mieście).


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Chęć prowadzenia własnego lokalu gastronomicznego, zaangażowanie w działalność i chęci do nauki. Otwartość na wyzwanie jakim niewątpliwie jest prowadzenie własnego lokalu. Przydatne będzie doświadczenie w prowadzeniu lokalu lub zarządzaniu niewielkim zespołem pracowników, ale to nie jest konieczne.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

TT Polska Sp.z o.o.

Ul. Topolowa 17, 05-500 Piaseczno, Biuro: ul. Wernyhory 16A, 02-727 Warszawa

606 53 00 72

kontakt@pizzerianocna.pl

pizzerianocna.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Wilczyński

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pizzerianocna.pl.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma TT Polska Sp.z o.o. (Ul. Topolowa 17, 05-500 Piaseczno, Biuro: ul. Wernyhory 16A, 02-727 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Pizzerianocna.pl oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie pizzerianocna.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.