Zjedz

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Zjedz.com.pl produkuje, pakuje i dystrybuuje dania obiadowy dla klientów instytucjonalnych z wykorzystaniem automatów vendingowych. Wraz z uruchomieniem aplikacji informacyjno-sprzedażowej, poszykujemy franczyzobiorców w miastach na południe od linii Poznań – Warszawa.

Naszymi klientami są: zakłady pracy, biurowce, szkoły, uczelnie i wszystkie inne lokalizacje ze znacząca liczbą potencjalnych klientów zgrupowanych w jednym miejscu.

Aplikacja – zjedz.com.pl – umożliwia wybór i zakup posiłków (dań obiadowych, kanapek, sałatek, zup, itd.) oraz ich rozliczenie w ramach dopłat pracodawcy. Aplikacja oferuje dostęp do produktów Zjedz.com.pl (linia budżetowa), dań przygotowanych przez restauracje globalne (średnia półka cenowa) oraz ciepłych dań dostarczanych dla poszczególnych franczyzobiorców przez lokalnych restauratorów. 

JEDNOSTKI WŁASNE

3

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Franczyzodawca oferuje:

 • dostęp do aplikacji;
 • posiłki z linii budżetowej oraz ze średniej półki cenowej;
 • partycypuje w 50% w kosztach zakupu urządzeń vendingowych, kuchenek mikrofalowych, itd.

Najważniejsze atuty naszej oferty franczyzowej:

 • brak opłat wstępnych, brak opłat stałych;
 • możliwe rozpoczęcie współpracy z minimalnym wkładem;
 • możliwość dofinansowania wynagrodzenia franczyzobiorcy w okresie do dwóch miesięcy od rozpoczęcia współpracy;
 • dostęp do produktów w niezwykle szerokim zakresie cenowym (np. porcja pierogów dla klient końcowego – 4 zł);
 • kompleksowość oferty dla franczyzobiorcy i jego odbiorców (automaty obiadowe, kawowe, snackowe, dystrybutory do wody, aplikacja, wsparcie biznesowe) oferowane w ramach FoodStation;
 • standardowe godziny pracy franczyzobiorcy to poniedziałek – piątek w godzinach 6 – 15;
 • szerokie możliwości rozwoju i swoboda w podejmowaniu codziennych decyzji;

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Spółka nie pobiera opłat licencyjnych ani żadnych innych stałych opłat, a jedynie te uzależnione od właściwej sprzedaży.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Podstawowe wymagania:

 • pojazd do dostarczania produktów typu Renault Master chłodnia. Spółka może pomóc w jego nabyciu;
 • inwestycja 50% wartości automatów vendingowch. Inwestycja ta może być rozłożona w czasie wraz z rozwojem biznesu, dodatkowo automaty vendingowe można wynajmować; 
 • najważniejsze to zaangażowanie i chęć samodzielnego decydowania o rozwoju biznesu.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Zjedz.com.pl Sp. z o.o.

ul. Dolna 1/24a, 42-600 Tarnowski Góry

534 402 290

jakosc@zjedz.com.pl

zjedz.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jerzy Murawski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Zjedz.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Zjedz.com.pl Sp. z o.o. (ul. Dolna 1/24a, 42-600 Tarnowski Góry ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Zjedz oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie zjedz.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.