Desigual

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Desigual to hiszpańska marka, która powstała w 1984 roku. Ekspresja barw i wzorów, to najlepiej charakteryzuje ten niesamowity brand, który został doskonale przyjęty  przez Polki.  Każda kolekcja jest w szczególnym stylu, wyjątkowa ale zarazem niepowtarzalna. Kreatorzy marki Desigual twierdzą,  że ubierają ludzi nie ciała. Ich ubrania są pełne przekazów, zaproszeń do życia pełnią jego uroków, pokazują dobrą, pozytywną, zabawną stronę. Słyną z patchworkowych wzorów, wykorzystania haftów oraz różnego typu innych nietypowych dla marek sieciowych wzorów. Brand wśród kobiet szczególnie ceniony jest za patchworkowe sukienki i multikolorowe płaszcze, które zachwyciły Klientki na całym świecie!

JEDNOSTKI WŁASNE

4

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 700 salonów na świecie

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Firma Desiqual zajmujesię adaptacją obiektu do uzyskania wymaganej wizualizacji, a także zapewnia wyposażenie sklepu w meble.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

500 Euro/m2.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Miasta powyżej 100 tys. mieszkańców.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Majka Reinhardt Sp. z o.o.

ul. Jodłowa 9, 83-330 Glincz

606 699 295

iza@majkareinhardt.pl

majkareinhardt.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Izabela Nowakowska

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Desigual.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.