Forum: Zastanawiam sie nad "Świat Bawełny" lub "Okazją" co wybrać!!!

05.10.2005
Jacek-jequ
*.gdynia.mm.pl

Zastanawiam sie nad "Świat Bawełny" lub "Okazją" co wybrać
a może jakis inny pomysł do 35tyś???

07.10.2005
wypowiedzi: 62
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Poczytaj wcześniejsze wypowiedzi na ten temat.
Również mogę Ci doradzić / jestem w branży odzieżowej od kilku lat/ ale poza foum, bo znowu jakiś szalony redaktor wytnie moją odpowiedż twierdząc że przemycam treści reklamowe... :), wyślij mi swój e-mail .
Pozdrawiam.

08.11.2005
wypowiedzi: 6
*.pleszew.sdi.tpnet.pl

prosze tez cos na temat świata bawełny?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.