Rejestr kandydatów

Rejestr jest przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą na własny rachunek. Sprawdzoną i zapewniającą duże prawdopodobieństwo sukcesu metodą, jest zakup pakietu franczyzowego. Osoby zainteresowane zostaniem franczyzobiorcą mogą dokonać wpisu do Rejestru Franczyzowego poprzez wypełnienie ankiety znajdującej się poniżej.

Kontaktowanie franczyzobiorców z franczyzodawcami

W katalogu franczyz i systemów partnerskich prezentujemy 372 pomysły na biznes na licencji. Więcej informacji o zasadach współpracy możecie Państwo uzyskać bezpośrednio od firm. Jeżeli w tej chwili nie zdecydowaliście się Państwo na zakup licenji żadnej z marek, to polecamy zapisać się do Rejestru Franczyzowego. Wtedy franczyzodawcy współpracujący z portalem Franchising.pl będą mogli przesłać Państwu swoją ofertę mailem lub pocztą. Prosimy wypełnić ankietę możliwie dokładnie, aby otrzymane oferty odpowiadały zainteresowaniom. Dodatkowo dzięki współpracą z innymi oddziałami PROFIT systemn w Europie Środkowej będziecie Państwo otrzymywać oferty od firm, które nie uruchomiły jeszcze swoich systemów franczyzowych w Polsce. Pola obowiązkowe zaznaczone są czerwoną gwiazdką (*).

Dane personalne
Imię i nazwisko *
Telefon kontaktowy
E-mail *
Województwo *
Dodatkowe informacje
Preferowane branże działalności (może być więcej niż jedna) *
  • handel

  • usługi


Środki kapitałowe na inwestycję *
Czy aktualnie prowadzi Pan(i) własną działalność gospodarczą? *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

PROFIT system Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Brązowniczej 16, 01-929 Warszawa informuje, że celem zbierania i przetwarzania Pana(i) danych osobowych jest stworzenie bazy danych zawierającej dane osób zainteresowanych zakupieniem pakietu franczyzowego. Odbiorcami Pana(i) danych osobowych będą: PROFIT system Sp. z o.o., oddziały zagraniczne PROFIT system w Euopie Środkowej oraz firmy franczyzowe poszukujące kandydatów na franczyzobiorców. Jednocześnie informujemy, że ma Pan(i) prawo wglądu do swoich danych w naszym zbiorze oraz prawo ich poprawiania. Udostępnienie Pana(i) danych jest dobrowolne.

Niniejszym oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROFIT system Sp. z o.o. oraz na przekazywanie danych osobowych innym podmiotom oraz poza granicę Polski. Jednocześnie oświadczam, że cel przetwarzania moich danych osobowych jest mi znany. Wyrażam zgodę na przesłanie mi przez firmę PROFIT system Sp. z o.o. dodatkowych informacji i materiałów na temat franchisingu oraz systemów franczyzowych.

Niniejszym zamawiam newsletter portalu Franchising.pl rozsyłany raz na dwa tygodnie. W newsletterze zawarte są m.in. aktualne informacje rynkowe i nowe oferty z katalogu franczyz i systemów partnerskich.