Wtorek
19.02.2008
Skład zespołu PROFIT system - wydawcy miesięcznika Własny Biznes FRANCHISING i portalu Franchising.pl
 

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16, 01-929 Warszawa
tel.: 22 560 80 20, faks: 22 560 80 21
www: profitsystem.pl, email: biuro@profitsystem.pl
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS
KRS: 183748, NIP: 522-25-50-821
kapitał zakładowy: 603 500 zł (opłacony w całości)

Zakres obowiązków Imię i nazwisko Telefon
Zarząd
Prezes zarządu Arkadiusz Słodkowski 22 560 80 56
aslodkowski@profitsystem.pl
Dyrektor działu
doradztwa we franczyzie
Michał Wiśniewski 22 560 80 55
mwisniewski@profitsystem.pl
Dyrektor ds. wydawniczych Własny Biznes FRANCHISING Anna Smolińska 22 560 80 38
asmolinska@profitsystem.pl
Dział obsługi klienta (reklama)
Menedżer działu obsługi klienta Justyna Truszczyńska 22 560 80 51
jtruszczynska@franchising.pl
Menedżerowie ds. kluczowych klientów Małgorzata Samborska 22 560 80 50
msamborska@franchising.pl
Łukasz Osiak 22 560 80 52
losiak@franchising.pl
Eliza Michalak 22 560 80 53
emichalak@franchising.pl
Emilia Choinka 22 560 80 54
echoinka@franchising.pl
Redakcja
Dziennikarze Grzegorz Morawski 22 560 80 32
gmorawski@franchising.pl
Monika Wojniak-Żyłowska 22 560 80 34
mwojniak@franchising.pl
Grafika, skład, fotoedycja Kwiaciarnia Grafiki 22 560 80 33
kwiatek@franchising.pl
Agnieszka Turska 22 560 80 30
aturska@franchising.pl
Prenumerata franchising.pl/ksiegarnia 22 560 80 22
ksiegarnia@franchising.pl
Doradztwo we franczyzie
Prawnik, doradca we franczyzie Karina Korczyńska

22 560 80 45
kkorczynska@profitsystem.pl

Doradca we franczyzie, analityk finansowy Karol Kaczmarek 22 560 80 40
kkaczmarek@profitsystem.pl
Doradcy we franczyzie Piotr Paryż 22 560 80 45
pparyz@profitsystem.pl
Maksymilian Wudecki 22 560 80 44
mwudecki@profitsystem.pl
Public Relations
Menedżer działu PR Marcin Kaleta 22 560 80 42
mkaleta@profitsystem.pl
Menedżer ds. PR Magdalena Kurda 22 560 80 43
mkurda@profitsystem.pl
Finanse i administracja
Księgowość Iwona Kozioł 22 560 80 27
ikoziol@profitsystem.pl
Czechy
Dyrektor Marek Halfar +420 604 287085
mhalfar@profitsystem.cz
Menedżer ds. kluczowych klientów Lenka Nováková +420 775 661788
lnovakova@profitsystem.cz
Redaktor magazynu Vlastní Firma FRANCHISING i portalu Franchising.cz Kateřina Hejdová +420 777 773 787
khejdova@profitsystem.cz
Rumunia
Dyrektor Mircea Coman +40 724 680 677
mcoman@profitsystem.ro
Redaktor portalu Franchising.info.ro
@profitsystem.ro
Serbia, Chorwacja, Słowenia
Dyrektor Igor Bogojević +381 63 222859
ibogojevic@profitsystem.rs
Redaktor portalów Franchising.rs, Franchising.hr, Franchising.si Vesna Lapčić +381 643441839
vlapcic@profitsystem.rs
Ukraina
Doradca we franczyzie Liliya Sidelnyk +48 570 375 447 (PL) / +38 063 950 57 93 (UA)
lsidelnyk@profitsystem.com.ua
Węgry
Dyrektor Tibor Szabó +36 20 4065177
tszabo@franchise2profit.hu
Redaktor portalu Franchising.hu +36 20 4064885
@franchise2profit.hu

POPULARNE NA FORUM

Siłownia

ciekawe wiadomości i strona 192.168 ll

11 wypowiedzi
ostatnia 25.04.2018
Faktoring a franczyza

Faktoring jest sposobem na uzyskanie dodatkowej gotówki-moim zdaniem lepsze to niz pakowanie się w kredyt. Niestety nie wiem czy mając juz franczyzę mozesz starać się o...

26 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018
Jaka reklama się opłaca?

Tradycyjna reklama jak baner czy plandeka zawsze się sprawdzi. My zamawialiśmy jedno i drugie od http://erka.gdansk.pl/plandeki/ i z obu rzeczy jesteśmy zadowoleni,...

200 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2018
Tani biznes dla początkującego

Przy rozwijaniu swojego biznesu zdecydowanie dobrze jest wziąć pod uwagę fachową pomoc czyli firmę consultingową. My korzystaliśmy z usług...

80 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2018
Własny biznes z małym kapitałem

Mały kapitał to nie problem. Problemy zaczynają się wtedy,gdy nie radzimy sobie w zarządzaniu. W takim przypadku należy zainteresować się...

227 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2018
Oczaruj klienta

Świetny tekst! Bez tych wskazówek żaden sklep nie ma prawa bytu. Długo nikt nie wytrzyma. Dzisiejszym rynkiem rządzą klienci, więc trzeba przewidywać ich potrzeby....

1 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2018
Żony milionerów też zarabiają

Today the weather is quite beautiful. I like this. It makes me comfortable and works better. But I tried my best and try to finish the contest with a fierce determination to...

4 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2018
Pomysł na biznes - restauracja regionalna

Jak zawsze podstawą jest inwestycja w dobry sprzęt kuchenny i dobre produkty. Jeśli o wyposażenie chodzi to my większość rzeczy kupowaliśmy w hurcie w...

50 wypowiedzi
ostatnia 22.04.2018
zobacz więcej na forum