Forum: Skąd pieniądze??

21.10.2005
kameleon
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam
Interesuje mnie otworzenie własnej działalności, tym samym chciałem zapytać skąd moge liczyć na dotacje czy dofinansowanie. Skąd wy mieliście pieniądze rozpoczynając swój Pierwszy Biznes??

Pozdrawiam
Kameleon

21.10.2005
wypowiedzi: 285
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z przemytu spirytu i papierochów:)Oraz z biznesów na dotowanym paliwie od rybaków:)

21.10.2005
wypowiedzi: 4
*.ztpnet.pl

Zajdz do urzedu pracy w swoim miescie lub okolicach, jest program przeciwdziałania bezrobociu. Mozna sie starac o dotacje przy samozatrudnieniu do 11400 zł.Musisz wypełnić poodanie, wszelkie dane o działalności, musisz być zarejestrowany jako bezrobotny!!Napisać biznesplan jest troche załatwiania ale warto

03.01.2006
wypowiedzi: 2
*.tosa.pl

Witam serdecznie!! jestem studentem II roku studiow dziennych a moja pasja jest robienie stron internetowych! Dlatego zamierzam otworzyc w tym roku wlasny biznes w miescie w ktorym nie ma zadnej takiej firmy oraz sprzedaz serwerow wirtualnych!! mam 5 tys a na start potrzebuje 25 tys! Zna moze kots korzystne kredyty, albo instytucje ktore pomagaja finansowac badz udzielac kredyty, informacje na temat dotacji...? z gory dziekuje!! pozdrawiam

04.01.2006
wypowiedzi: 81
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

www.zporr.gov.pl dzialanie 2.5
-700 przez 6 miesiecy jak otwieracie biznes
-jednorazowa dotacja inwestycyjan do 5 tys euro

07.01.2006
wypowiedzi: 6
*.pcanma.pl

cze w IT sie jus nie wybijes z tym.
Jestes ogulnie o 5 lat zapuzno.
Chciales otworzyc hosting?To odradzam bo wienksosc teras ma servery w stanach lub hollandi/belgi bo cena za 1 Mbit wynosi 1/10 .Pozatym skad klientow ?Reklama w internetcie to tes jus nie tak latwo jak kiedys.Albo mas dobre domeny i Type Insy kture kierujes na swoja offerte albo sie dobrze znas na wysukiwarek.Ale wtedy lepjej pracowac za pay per click jako seo.
Ogulnie w polsce jus prawie wsystko zajente jest opruc jednego (dla mna osobiscie super system) taki zwani affiliet .Moze to ciebie troche dalej pomoze.Acha PS zapomij o erotyce lub te inne bajki to sie jus nie oplaca tylko sponsor na ciebie zarabia.Pisze bo jus okolo 9 lat wtym biznesie siedze

07.01.2006
MK
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do przedsiębiorczego mam kilka pytań.
Czy można złożyć papiery przed rozpoczęciem działalności, a rozpocząć działlność dopiro kiedy będzie się pewny że pieniądze będą na pewno i nie zostanie się na lodzie?
Czy osoby które jeszcze nie mją rozpoczętej działalności mam szansę otrzymania wsparcia?
Ten serwis jest ciekawy ale za dużo informacji na raz

09.01.2006
wypowiedź: 1
*.magma-net.pl

jednym z warunkow przystapienia do tego programu jest to ze nie prowadzisz dzialalnosci!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.