Forum: Bankructwo zamiast giełdy 1483

goranjs 26.10.2005 *.62.29.133.84

Ciekawe co się teraz stanie z franchisingobiorcami Fotostopu ?

MK 26.10.2005 *.biv199.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale pytania zadajesz!
Jak to co się stanie:
- Sory, ale to nie nasza wina że jesteście cymbałami, dzięki wam nabiłem sobie kieszeń, kosztów licenci nie oddam bo nie mam z czego właśnie odebrałem nowego Mercedesa klasy S, jednym słowem pocałujcie mnie w plecy i wynocha bo nie mam czasu szukam innych frajerów na całkiem nowy obiecujący biznes, bo jeszcze moja willa w Konstancinie jest w surowym stanie - tak powie Ojciec Prezes

jmnowacki 15.11.2005 *.dynamic6-180.tvk.torun.pl

to fotostop padł?????

MK 15.11.2005 *.bhv150.neoplus.adsl.tpnet.pl

No

piotrek_111 16.11.2005 *.bit33.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Jakaś inna firma też się tu reklamowała, że chce na giełdę :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.