Forum: Subway - kanapki

10.10.2014
wypowiedzi: 153
*.static.ip.netia.com.pl

Subway już się kończy. Powstaje tyle fajnych barów z burgerami czy kanapkami, że amerykańskie sandwicze padną. Za te same pieniądze mam pyszną sałatkę w Salad Story. A do tego lepsza obsługa i czyściej.

11.10.2014
wypowiedzi: 5
*.internetdsl.tpnet.pl

Kanapki zwyczajne, choc rzeczywiście pieczywo słabe. Gorzej, że biznes nie najlepszy. Kiedyś chciałem kupić, ale porozmawiałem z 2 właścicielali Subway'a z Warszawy i mi chęć minęła. Podobno połowa punktów nierentownych, dobrze idzie tylko w hitowych galeriach handlowych jak Mokotów.

11.10.2014
wypowiedzi: 7
*.internetdsl.tpnet.pl

No tak, w dużych miastach zdecydowanie przesadzili z liczbą punktów. Podobnie jak kiedyś No+Vello. Kto kiedyś otworzył to może zarobił, ale teraz to słabizna.

19.05.2017
wypowiedzi: 6
*.centertel.pl

Te ceny to śmiech na sali! Kanapka w cenie obiadu http://sawo-kontenery.pl i nie ma co się dziwić że ludzie nie kupują aż tyle

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.