Forum: kolektura lotto 1475

jfk 17.11.2005 *.axd58.internetdsl.tpnet.pl

co sadzicie o zalozeniu kolektury lotto?

pozdrawiam

Redakcja 17.11.2005 *.www.profitsystem.pl

263
W nr 16 "FRANCHISING INFO" znajduje się artykuł poświęcony kolekturom lotto.
Zachęcamy do lektury!

Ojro 17.11.2005 *.apa250.internetdsl.tpnet.pl

Jako dodatkowe zajęcie kolektura lotto się nadaje ale pod warunkiem, że masz pracowników i pracujesz do późnych godzin (18-20). Jeżeli chcesz pracować sam bądz np. z żona/mężem to można zapomnieć o wspólnych urlopach. W moim przypadku nie chciano mi dać zgody nawet na 2 dni wolnego na własny ślub (pracowałem sam). Kolektura musi pracować non stop łacznie ze świetami (tzn. wigilia, sylwester - pracujesz np. do 20 - jeżeli tak zawsze u ciebie pracuje kolektura) Także jeżeli masz dużo pracowników i inne poza tym zajęcie to może być, w każdym innym wypadku odradzam! Pozdrawiam

jmnowacki 17.11.2005 *.dynamic245-183.tvk.torun.pl

Chyba najlepiej "dołożyć" lotto jako dodatek do już istniejącego biznesu (sklep spozywczy, punkt opłat) bo w przypadku samego lotto to chyba za duzo zachodu bedzie... co o tym myslicie?

piotrek_111 18.11.2005 *.bic167.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Racja, lotto to bardzo dobry dodatek do punktu opłat w ruchliwym miejscu plus doładowania komórek.

maciey 02.12.2005 *.axd58.internetdsl.tpnet.pl

A ile mozna by wyciagnac na takiej kolekturze i doladowaniu komorek (np. heyah) jako interes dodatkowy przy jakiejs innej dzialalnosci, na tzw. doczepke?

pozdrawiam

Obserwator 03.12.2005 *.chello084010226053.chello.pl

20
A jak w ogole placa za punkt lotto? Prowizja?

F@lcon 04.12.2005 *.82.160.142.2

9
OJRO, a ile mozna "wycisnac" z takiego Lotto "na doczepke"? Mam pracownikow i dobre miejsce.

maciey 05.12.2005 *.axd58.internetdsl.tpnet.pl

prowizja bodajze ok 7%. Sam jestem ciekaw od osob zorientowanych ile mozna miec zysku z takiego lottomatu.

pozdrawiam

Ojro 05.12.2005 *.wb90.internetdsl.tpnet.pl

Ja prowadziłem lotto sam na "doczepkę" z inną działalnością w małej miejscowości ponad 7 tyś. mieszkańców. Pracowałem w godz. 8.30-17.00 od poniedziałku do soboty (był to możliwie najkrótszy czas pracy na jaki zgodził się totalizator) Była to jedyna kolektura w miejscowości. Prowizja wynosiła 6,6% od gier liczbowych i ok 8% od zdrapek. Maksymalną kwotę jaką na tym biznesie wycisnąłem to było troszkę ponad 400zł (był to dobry miesiąc dużo i duże kumulacje w dużym lotku) Tak średnio w pozostałe miesiące ok 250-350zł. Słyszałem od Pana z totalizatora (więc nie wiem ile w tym prawdy) że w dużych marketach kalektury mogą wyciągnąć nawet do 4 tyś. no ale nie wiem jak to jest w każdym razie ja w to wątpię. I tak jak pisałem wcześniej pomimo mojej pensji na poziomie 300zł o urlopach mogłem zapomnieć. Pozdrawiam

byk 09.12.2005 *.chello084010165199.chello.pl

3
miałem lotto w kolporterze, lotto płaci 7 % od obrotu, ja w centrum szczecina miałem ok 11000 prowizji, obliczcie sobie sami ile można wyjść.

byk 11.12.2005 *.chello084010165199.chello.pl

3
Przepraszam ale do mojej wypowiedzi wkradł się błąd chodzi oczywiście o 11000 obrotu, a nie prowizji.

Pawel Konfederat 18.12.2018 *.cco167.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
A ja wam mówię że to złodzieje ! ProwiZje rzędu 300-400 zł Zdrpki na których ciągle chcą oszulac, nigdy nie mieliśmy problemu z pracownikami zawsze wszystko się zgadzalo,do półki nie przyszedł lotek . Co chwila jakieś brakujące zdrapki, pakiety sprzedane w całości po 100-200szt bo niby ktoś w systemie nie aktywował zdrapki więc cały pakiet uznają za sprzedany. Dość zrezygnowaliśmy! No i tu dopiero zaczyna się szal zdrapek które wyliczyli na prawie 1tys,natychmiastowe wezwania do zaplaty-mimo że nikt nie potrafił powiedzieć z jakiego tytułu to zadłużenie ODRADZAM współprace, jeśli chcecie mieć spokojne życie Nie warto za te pieniądze psuć sobie zdrowia i opinie Żenada!!!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.