Forum: Skad wziasc pieniadze na przystapienie do sieci?

18.02.2002
Marcin
*

Witam, no wlasnie skad wziasc na to pieniadze. Jestem w trakcie studiow, praca taka, ze ledwo da sie cos odlozyc. A tu na przystapienie do sieci potrzeba ok. 50 tys. PLN. Udac sie do banku? Ale nie mam co dac w zastaw. Jakies sugestie?

18.02.2002
hipol
*

jedź zagranice zarobić, wakacje to może być jakieś 20pln

18.02.2002
Krzysiek
*

Sprzedaj nerke - podobno nieźle stoi na czarnym rynku. Tylko się targuj!!!

18.02.2002
Waldi
*

Niektóre sieci franchisingowe kredytują swoich franchisobiorców. Większe sieci mają podpisane umowy z bankami i mogą udzielić np. poręczeń majątkowych przy zaciąganiu kredytu. Oczywiście musisz mieć jakiś kapitał początkowy.

19.02.2002
Michał
*

Żeby założyć swoją firmę trzeba mieć jakiś kapitał. Niezależnie czy to jest sklep, restauracja czy punkt ksero. Jedyne co Ci daje franczyza, to jest mniejsze ryzyko niepowodzenia. Ja zaczynałem za pieniadze pożyczone od rodziny...

19.02.2002
Kacper
*

Myśle że wszyscy wiedzą o tym że franchising daje tylko jakąś większą gwarancję powodzenia i nie daje 100% pewności sukcesu. I jeszcze jedno nie każdy ma bogatą rodzinę, a postawiony tu problem ma na celu stworzenie jakieś giełdy pomysłów ... czasem tak głupich jak ten z nerką.

20.02.2002
spe(c)ulant
*

Taak, giełda pomysłów, pomysły na finansowanie i ogólnie pomysły na biznes:)))!

21.02.2002
Tadek
*

Szanowny Marcinie, ogromnie zadziwił mnie fakt, że Ty jako student nie potrafisz napisać poprawnie słowa wziąć (nigdy nie wziąść!). Przy takiej Twojej wiedzy nie zabieraj się jeszcze za interesy ale za naukę, naukę i jeszcze raz naukę!!!!

21.02.2002
Michał
*

Tadek, przy pisaniu na klawiaturze łatwo o literówki więc nie rób osobistych wycieczek.

31.03.2002
martin
*

Michal może podzielisz się informacją w jakiej sieci dzialasz.Jaki jest pożądany na start kapital?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.