Forum: Sklep komputerowy 1475

poloxy 28.12.2005 *.clw247.neoplus.adsl.tpnet.pl

czy oplaca sie otwierac sklep komputerowy ? jakie sa tego koszty ?

MK 28.12.2005 *.biz216.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kiedyś się oplacało ale to było dawno bardzo dawno.
Jeżeli masz towar na sklepie to szybko tracisz jego wartośc praktycznie się to nie opłaca.
Na rynku zostają najlepsi oraz duże sklepy typu Media Mark.
Na sprzecie się prawie nie zarbia tylko na prowadzeniu serwisu komputerowego.
Ale na tym musisz sie dobrze znać nowatrostwo nie wchodzi w grę.
Jeżeli interesuje ciebie branża informatyczna to możesz się zając wprowadzeniam nowego opragramowania dla firm. Ale żeby zostać takim wdrożeniowce musisz zdobyć licencje (autoryzację) i wtedy zazwyczaj dostajesz wyłączność na jakiś teren, ale sam szukasz sobie klijetów i te sprawy...

poloxy 28.12.2005 *.clw247.neoplus.adsl.tpnet.pl

hmmmm wlasnie interesuje mnie ta branza. mozna prosic o wiecej informacji na ten temat (jakies linki)

MK 28.12.2005 *.biz216.neoplus.adsl.tpnet.pl

Linku do swojej głowy raczej nie podam...

poloxy 28.12.2005 *.clw247.neoplus.adsl.tpnet.pl

hmmmm wlasnie interesuje mnie ta branza. mozna prosic o wiecej informacji na ten temat (jakies linki)

poloxy 28.12.2005 *.clw247.neoplus.adsl.tpnet.pl

na czym polega to dokladnie jezdzi sie po firmach i proponuje jakis program ? ile mozna na tym zarobic? i ile kosztuje taka licencja

MK 28.12.2005 *.biz216.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dlaczego ty wszystko robisz dwa razy teramt dodałes 2X i teraz swoja wypowiedz

poloxy 28.12.2005 *.clw247.neoplus.adsl.tpnet.pl

net mi muli wyzuca jakis blad a ja nie wiem czy sie wyslalo :(

MK 28.12.2005 *.biz216.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dokładnie polega na jeżdzeniu i proponowaniu programów ale z czasem jeżeli bedziesz miał już swoich klientów będziesz musiał skupić się na ich obsłudze.
Ile można zarobić? Tak jak w biznesie wszystko zależy od ciebie i decyzji.
Koszt licencji to zależy od firmy bo musisz najpierw przejść szkolenie i zdać egzamin (często z perfekcyjnej znajomości programu) i to zależy...

poloxy 28.12.2005 *.clw247.neoplus.adsl.tpnet.pl

a tworznie stron www i te sprawy ?

MK 29.12.2005 *.biz216.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeżeli chciałbys tworzyć stronny www dla firm to musiał byś raczej założyć agencje reklamową.
A mozesz tworzyć swoje serwisy i wtedy zarabiać na reklamach (taki jak ten) albo urachamijąc z kodem postępu sms.
Tworzenie dobrych stron internetowych popularnych jest bardzo trudne trzeba być jednocześnie umysłem ścisłym a zarazem mieć nutkę artysty, oczywiscie obsługa programów graficznych jest obowiązkowa

poloxy 29.12.2005 *.clw247.neoplus.adsl.tpnet.pl

pomysl mi sie podoba. tylko jakie serwisy tworzyc ?

przedsiebiorczy 29.12.2005 *.aom174.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
taki portal dla malych i srednich firm.
Szukalem fajnych stron o tej tematyce, ale wiekszposc z nich jest do kitu!

poloxy 29.12.2005 *.clc138.neoplus.adsl.tpnet.pl

co by misalo sie znajdowac na takim portalu dla malych i srednich firm ? nie bardzo sie na tym znam

F@lcon 06.01.2006 *.82.160.142.2

9
Do "poloxy": w tych swoich poszukiwaniach biznesu komputerowego uwazaj na SuperLaptop i SuperComputer (www.uwagakomputery.pl)
Do "MK": branza komputerowa podlega takim samym prawidlom, jak kazda inna: jesli cos prowadzisz dobrze, to dobrze zarabisz, jesli partaczysz, to bedziesz narzekal, ze zle ci idzie. To nie jest aluzja do Twojej pierwszej odpowiedzi na pytanie "poloxy", tylko ogolna zasada. A to, ze kiedys bylo mozna na tym zarobic, nie odzwierciedla dzisiejszych mozliwosci, bo kiedys mozna bylo zarobic doslownie na wszystkim, nawet na przyslowiowym gownie zawinietym w zloty papierek.

Magik 06.01.2006 *.user-12lc1rb.cable.mindspring.com

374
Chcecie ciekawe linki, to popatrzcie sobie. pierwszy to opis biznesu, jak to zarabia sie na studia, a drugi to polak z NY ma polska strone reklamowa.
Moj 17 letni pisze strony, banery dla firm miedzy innymi wlasnie dla "pajeczyny" juz od roku i calkiem, calkiem sobie radzi.
http://di.com.pl/news/12415,1.html ; www.pajeczyna.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.