Forum: Biznes internetowy

30.12.2005
bromox
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

jestem studentem ostatnigo roku informatyki i chcialbym otworzyc firme ... no wlasnie tylko jaka(w mojej dziedzinie)

06.01.2006
wypowiedzi: 9
*.160.142.2

Informatycy raczej nie zakladaja swoich firm, bo nie tego sie uczyli robic. Raczej poszukaj uznanej firmy w branzy IT i tam rozpocznij kariere. Swiezo po studiach czlowiek jest naprawde zielony, dopiero zycie cie naprawde wyszkoli. Studia to tylko teoria.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.