Forum: Agencja Euro - kolejny przekręt 1483

piotrek_111 05.01.2006 *.ble149.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Kolejny przekręt. Tym razem to agencja euro mieszcząca się w krakowskim carrefourze. Było dzisiaj na tvp 3.
grosik - wrzesień
płatnik - listopad
euro - styczeń
Nie licząc innych to wychodzi średnio jedna afera na 2 miesiące :(
Rzygać się chce!

MK 05.01.2006 *.bjf6.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy mam podać woreczke foliowy?

Jarek_R 05.01.2006 *.213.158.197.36

53
Pan S właściciel owej kasy zaczynał w Mieszku w 2004 roku Jednak bardzo szybko zorientował się jak ogromną kasę musi im oddawać za frajer i się odłączył od sieci zrywając umowę. Mieszko strszyło go różnmi karami i innymi bzdurami z umowy ale do dziś nic niewyegzekwowali bo ta umowa to jedna lipa.

Nie o tym jednak chcę tu powiedzieć. Pan S po odłączeniu od sieci zaczął od razu działać na własną rękę bo gra warta była świeczki - dziennie blisko 300 opercji Tak tak to nie pomyłka 300 operacji dziennie taki miał przerób Zgodził się nawet na działalnośc w tym miejscu kiedy Carefour podniósł mu czynsz z 2 500 zł na duuuużo duuuużo więcej bo i tak zarabiał. Po odłączeniu się od Mieszka zakupił polceany za 700 zł patent jak prowadzić kasę - jedna wielka lipa No i zaczął Najpierw siedział w kafejce internetowej w tej samej galerii i klepał i klepał i klepał W końcu dorobił się własnych dwóch komputrów i sieci w kasie więc zaczął klepać u siebie sam. Stało się jednak to co mówiłem zawsze Nic nie może być zatanie bo się nie da wyżyć Obniżył wszystkie prowizje do 1 zł i zaczął zjadać własny ogon Jak się skończyła ta przygoda już wiedzieć Niejest to zreszta pierwszy złotówkowiec który tak zakończył swój los.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.