Forum: Toto Mix 1483

Sdaa 07.01.2006 *.buj243.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Witajcie!!!

Zastanawiam sie powaznie nad otwarciem punktu Toto Mix. Miasto okolo 45.000 mieszkancow.
Bardzo chetnie uslysze wypowiedzi osob, ktore prowadza taka dzialalnosc. Czytalem, ze ponoc lepszy w sensie obslugi, oferty czy wyplaty wygranych jest STS, lecz ten porwadzi tylko wlasne punkty.

Pozdrawiam,
Marcin.

piotrek_111 07.01.2006 *.bml58.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Sprawdź też ofertę Milenium. Jest tam korzystniej dla klienta i ajenta. Jako ajent wpłacasz im tylko 2000 zł kaucji za sprzęt komputerowy i musisz pomalować lokal odpowiednią farbą.Wyposażenie należy do ich obowiązków. Jednak te firmy nie bardzo chcą dać zarobić swoim ajentom jak sobie przeliczyłem. Wystawiasz im co miesiąc fakturę na 7% od swojego obrotu plus VAT. To niewiele. Czynsz i pracownika musisz z tego zapłacić a punkt musi być czynny 7 dni w tygodniu. Za łącze internetowe płacą oni.Punkt który wypalił z lokalizacją może robić obrót ok. 50-60 tyś miesięcznie po roku działania. Są oczywiście i takie wyjątki co robią 180 tyś miesięcznie.Ruch w tych punktach jest tylko te 7%...pensyjkę zarobisz ale nie o pensyjkę chyba w tym chodzi :) Ich rentowność (wpłaty klientów minus wypłaty wygranych)to jakieś 20% minus twoje 7%.

piotrek_111 07.01.2006 *.bml58.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
No i oczywiście musisz zdać egzamin w ministerstwie finansów. Egzamin taki musi mieć każda osoba przyjmująca zakłady. Więc nie da rady posadzić żony, że niby Ci pomaga:)
Koszt egzaminu ok 650 zł.

Sdaa 07.01.2006 *.buj243.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Dzieki Piotrek.

No coz - potwierdziles moje przypuszczenia, pozostaje mi zatem szukac cos innego.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.