Forum: Inne Punkty Opłat 1475

ds 26.01.2006 *.zw98.internetdsl.tpnet.pl

3
Witam!
Duzo mówi się na forum o punktach opłat. Przewijają si wciąż te same nazwy, a może ktoś coś powie o innych? Może np. o firmie z Koszalina, Rzeszowa czy Ełku?

jasiek 27.01.2006 *.NAT-13.vlan.euronet.net.pl

Witaj - ja moge sie wypowiedziec o firmie z Rzeszowa - jednak chcialbym na wstepie sie spytac czy interesuje sie moja opinia na jej temat - nie chce potem czytac wypowiedzi, ze zachwalm firme i probuje naciagnac inen osoby do zakupu licencji. Od razu mowie ze tak nie jest. Z firma ta dzialam od roku czasu (bylem jednym z pierwszych punktow dzialajacych w Polsce pod jej szyldem). Przez ten czas firma ta dorobila sie prawie 200 okienek kasowych (to bardzo dobrze jak na okres jednego roku) - i to chyba o czyms swiadczy.
Dodam tylko ze nie dziala ona na zasadzie centrali, ma bardzo dobre zaplecze oraz bardzo wysoki poziom bezpieczenstwa.
Napisz dokladniej co cie interesuje.

ciekawski 27.01.2006 *.vt82.internetdsl.tpnet.pl

Witam,czy mógłby ktoś napisać o jakiej firmie jest mowa i czy ma jakąś stronę internetową?

jasiek 27.01.2006 *.NAT-13.vlan.euronet.net.pl

Jest to ACCADIA - moim zdaniem jedna z lepszych firm na rynku.
Jesli ktos ma inne zdanie - bardzo prosze poperz je faktami albo wogole sie nie wypowiadac - mam dosc bezpodstawnych pomowek

Grzegorz 27.01.2006 *.acqa162.neoplus.adsl.tpnet.pl

cytuję dwie wypowiedzi wczesniej
"nie chcę potem czytać wypowiedzi, że zachwalam firmę i próbuje naciągnąć inne osoby do zakupu licencji.Od razu mówię że tak nie jest- Jasiek z ACCADI"

ds 27.01.2006 *.zw98.internetdsl.tpnet.pl

3
Witaj Jasiek.
Interesuje mnie właśnie to, jak układa się współpraca z "centralą" i tego typu rzeczy.Szukam poprostu. Wiadomo, więcej opinii - więcej wiadomości. Oczywiście jesli opinie pochodzą od biorców, a nie od zwolenników "jedynej słusznej drogi", niezależnie czy to centrali czy singla. A takich na tym forum nie brak niestety... "Jedyną słuszną drogę" już przerabialiśmy :)

jasiek 28.01.2006 *.NAT-13.vlan.euronet.net.pl

Jes chodzi o centrale - wspolpraca z nia uklada mi sie wrecz idealnie (ale przypominam ze kazdy sam realizuje przeelwy i jest za nie odpowiedzialny - nikt inny nie ma dostepu do pieniedzy).
Nie raz mialem juz problemy (np. w wyniku zawieszenia komputera uszkodzil sie plik do komunikacji z bankiem). Poruszona zostala cala centrala, kazda z osob (zarowno wlasciciele jak i pracownicy centrali) probowali mi pomoc jak najszybciej - i jestem im bardzo wdzieczny.
Na poczatku lutego szykuja sie spore zmiany w dziedzinie bezpieczenstwa (a powiem szczerze ze na chwile obecna i tak jest bardzo duze).
Jesli masz jakies konkretniejsze pytania - czekam

ds 28.01.2006 *.zw98.internetdsl.tpnet.pl

3
Konkretne pytania?
Niewiele właściwie wiem o tej branży. Nie będę pytał o szczegóły techniczne, no może tylko o łatwość obsługi programu, ale z komputerem nie mam problemów. Może coś o kosztach, poza tymi które są na stronie internetowej, czyli wyposażenie lokalu itp. Jeśli możesz podać całkowity koszt tego przedsięwzięcia będę wdzięczny. Może poprostu pisz na:
djhandel@wm.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.