Forum: Czy na kawiarni można zarobić? 1484

Kati 30.01.2006 *.nat-bem.aster.pl

1
Czy kawiarnie są dochodowym biznesem? Czy warto w to wchodzić, a może lepiej otworzyć pub lub restaurację?

MK 30.01.2006 *.bhs195.neoplus.adsl.tpnet.pl

Można zarobić to zależy od elementów od których zależy każdy udany biznes.
Dbaj o różnorodną ofertę którą zmienia co jakiś czas (ulubione produkty tzw. specjały zakładu warto miec na stałe).
Oprócz przekąsek i dodatków możesz przecież wprowadzać dani obidowe, śniadania czy kolacje ale zawsze zachowane w guście nastrojowej kawiarenki czyli nie może to być pierś z kurczaka z frytkami i sałatką podana na plastkiowej tatce.
Goście muszą kojarzyć lokal z dobrze zaparzoną kawą i pisznym jedzeniem np. naleśnikami i ciastami.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.